Categories: Смартфони

Найбільш безрамковий смартфон Vivo Apex, отримав терміни виходу на ринок

Share
Час читання: 2 хв.

Кілька днів тому відбувся офіційний анонс смартфона Vivo Apex, який став найбільш безрамковим мобільним пристроєм в світі, тому як його дисплей займає 91% площі на лицьовій частині. Навіть по фотографіях видно, наскільки технологічним і просунутим є цей телефон. Проте, хоч його вже офіційно і показали публіці, а також дозволили протестувати журналістам, на полиці магазинів він надійде лише через кілька місяців.

Як стало відомо від офіційного джерела, масове виробництво Vivo Apex почнеться в середині 2018 року, тобто у часовий проміжок між травнем і липнем. Цей мобільний пристрій оснащений 5,99-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 2160 на 1080 пікселів (Full HD +), топовим 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц, а також графічним прискорювачем Adreno 630. До моменту анонса «залізо» може трохи змінитися.

У смартфоні Vivo Apex виробник реалізував дві вкрай цікаві в усіх відношеннях речі – висувну камеру, яка приймає робоче положення за 0,7 секунди, а також сканер відбитків пальців, який працює майже на всій площі нижньої частини дисплея, а не в одному конкретному місці. При всій своїй технологічності, телефон може похвалитися не тільки роз’ємом USB Type-C, але і звичним 3,5 мм аудіороз’ємом для підключення навушників.

Оскільки масове виробництво Vivo Apex стартує десь в червні, то на полиці магазинів Китаю і ряду інших країн світу цей телефон повинен надійти в серпні-вересні 2018 року. На жаль, інформації про вартість майбутньої новинки немає, проте враховуючи те, що вона оснащена найсучаснішим технічним оснащенням і такими інженерними рішеннями, які не можна зустріти навіть в телефонах Apple і Samsung, то очевидно, що цінник може виявитися на рівні $1000..

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Білл Гейтс назвав помилку, що коштувала компанії Microsoft $400 млрд

    Білл Гейтс якось зізнався, що зробив одну з найбільших помилок за час свого керівництва Microsoft.…

    14.01.2025

    Користувачам смартфонів Samsung рекомендують оновити прошивку

    Смартфони серії Samsung Galaxy S23 отримали важливе оновлення, що усуває 51 вразливість у програмному забезпеченні.…

    14.01.2025

    Android стане зовсім іншим: головні нововведення

    Компанія Google готує кардинальні зміни в операційній системі Android. Дещо із задуманого вже реалізовано у…

    14.01.2025

    Майбутнє суперінтелекту: як OpenAI бачить розвиток штучного інтелекту

    TechRadar звертає увагу на заяву Сема Альтмана про те, що у 2025 році з'являться перші…

    14.01.2025

    Samsung анонсувала Galaxy Ring XL та оновлення для Samsung Health

    Samsung оголосила про розширення модельного ряду розумного кільця Galaxy Ring. Гаджет представлять у двох нових…

    14.01.2025

    WhatsApp все ще не виправив баг, на який постійно скаржаться користувачі

    Користувачі месенджера WhatsApp на пристроях з операційною системою Android скаржаться на баг, що полягає у…

    14.01.2025