Які китайські виробники смартфонів є найкращими на ринку

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Китайські виробники буквально заполонили весь мобільний ринок, не з китайських у топі тримаються лише iPhone і Samsung решта залишилися далеко позаду. Вже досить давно я хотів написати статтю, де виберу найкращого китайського виробника смартфонів.

Реклама

Вибиратиму тільки з іменитих брендів серед яких Xiaomi, Huawei, Oneplus, Vivo та Oppo. Інші поки не дотягують, щоб конкурувати з ними. До речі, прошу помітити, що суббренди я не став включати до списку. Також зазначу, що стаття максимально суб’єктивна і не варто ставитися до неї настільки серйозно. Тут не жодних технічних особливостей, просто мої домисли. Думаю ви і без мене розумієте, що вибрати об’єктивно найкращого виробника з 5 компаній, що випускають сотні смартфонів, дуже складно, але я спробую. Приємного читання 🙂

Xiaomi

Мені сподобалася ця компанія вже дуже і дуже давно тому що на момент її підйому на ринку абсолютно не було гравців, які пропонують такі хороші характеристики за такі малі гроші. Сьогодні в принципі мало, що змінилося, але не все-таки ціни Xiaomi підняли, в порівнянні з тим, що було раніше і ще з’явилася конкуренти, які мають схожу з Xiaomi цінову політику, наприклад Realme, Infinix та інші.

З недоліків можу виділити лише перевантажену оболонку, в якій іноді прослизають баги навіть на флагманських пристроях. Та це рідкість, але все ж таки це є. Так само не можу не відзначити рекламу і всілякі непотрібні віджети. Якщо перші можна відключити трохи покопавшись у налаштуваннях, то віджети прибрати просто не можна. Мені особисто взагалі не цікаво дивитися на торги на фондовому американському ринку, проте прибрати цей віджет ніяк вийде.

Huawei

Чесно скажу, що величезним фанатом продукції цієї компанії я не з’явлюся, але намагаюся оцінювати максимально об’єктивно з досвіду свого користування. У Huawei дуже багато класних девайсів з придатними характеристиками і досить не високою вартістю, але при цьому є і не мало таких за які я б у житті не віддав запитувану виробником суму, оскільки конкуренти пропонують теж саме в рази краще.

Оболонка особисто мені візуально зовсім не подобається, але радує, що її можна міняти під себе. Так само її енергоефективність на мій погляд трохи нижча, ніж у інших, хоча це зовсім незначно.

OPPO і Vivo

Я не став розділяти їх на два пункти, оскільки ці виробники дуже схожі, обидва знаходяться під крилом BBK, та й претензії в цілому до них однакові, вірніше було б сказати одна претензія. А саме завищена вартість нашого ринку.

Чомусь у нас смартфони цих компаній продаються значно дорожче, ніж вони коштують у себе на батьківщині в Китаї. І гадаю, варто відзначити, що бюджетники у них поступаються конкурентам у співвідношенні ціни до їх можливостей. Якщо вже скрізь сказав про оболонку, то скажу і тут, буду не багатослівний, але вона справді крута. Нічого зайвого, все красиво, швидко працює, якщо вона ідеальна, то явно близька до цього.

OnePlus

Фанатом OnePlus я є вже дуже багато років і думаю, якщо мені запропонують вибрати будь-який смартфон зі всіх я з 99% ймовірністю виберу саме його тому що це єдиний виробник до якого у мене немає жодної претензії, мені навіть причепитися нема до чого. Ціни? Відмінні. Залізо? Більш ніж відмінне. Камери? Шикарні. Оболонка? Аналогічна.

Можливо ви вважаєте, що я упереджений, але це не так. OnePlus дійсно ніколи мене не підводив і не давав навіть найменшого приводу для розчарування у його покупці. Жаль, що вони не випускають бюджетники.

Якщо підбивати короткі підсумки, то якби я брав бюджетний девайс, то мій вибір швидше за все б упав на Xiaomi, якщо справа стосується середнього сегмента, то вже вибирав би між Huawei, OPPO, Vivo та OnePlus залежно від цін та характеристик, якщо ж Справа стосується флагмана, то це безперечно OnePlus. Усіх незгодних чекаю у коментарях, з радістю з вами по дискусію.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ