Дивно, що, крім стабільного чіпсету за 16 тисячу, покупець отримує флагманську камеру Sony IMX766 з оптичною стабілізацією. До речі, такий же модуль встановлений у Xiaomi 12, а він коштує вдвічі більше на тому ж AliExpress. Крім камери realme 9 Pro+ 5G пропонує приємний X-осьовий вібромотор, соковитий AMOLED-екран із частотою оновлення 90 Гц та швидку зарядку потужністю 60 Вт. Єдине, що видає в цьому смартфоні середньобюджетний апарат – значне «підборіддя» в нижній частині дисплея.
Xiaomi 12 Lite – найкраща фронтальна камера
Візуально найбільше на флагман схожий смартфон Xiaomi 12 Lite . Це не лопата, а порівняно невеликий апарат, маса якого становить всього 173 грами. У той же час всередині у нього дуже сильне серце – процесор Snapdragon 778G . Мабуть, це оптимальний варіант чіпсету на 2022 рік, що характеризується високою продуктивністю (більше 500 тисяч балів в AnTuTu) та відсутністю проблем із перегрівом, на відміну від флагманського заліза.
Ціна: 16 999 грн
Смартфон оснащений 6,55-дюймовим AMOLED-екраном з частотою оновлення 120 Гц, а основна камера знімає з роздільною здатністю 108 мегапікселів . Може здатися, що Xiaomi 12 Lite майже не відрізняється від Xiaomi 11 Lite 5G NE, оскільки має той же процесор. Однак тільки представник 12-ї версії має по-справжньому флагманську фронтальну камеру. За рахунок дозволу 32 МП вона має шикарну деталізацію, а на передній панелі виробник розмістив 2 яскраві світлодіоди для нічних селфі.
Samsung Galaxy A53 — смартфон с влагозащитой
Як не дивно, Samsung теж здатний тягатися з флагманами, і яскравим підтвердженням цього є смартфон Galaxy A53. Він працює на новому процесорі Exynos 1280 , що набирає більше 400 тисяч балів в AnTuTu. Варто зважити, що залізо хоч і гарантує стабільну роботу при виконанні більшості поставлених завдань, але в іграх чіпсет показує себе скромно через погану оптимізацію.
Ціна: біля 17 000 грн
Незважаючи на виділений недолік, характеристики Samsung Galaxy A53 відразу з кількох аспектів змушують розглядати його поряд із флагманами. Смартфон отримав 120-герцевий AMOLED-екран, камеру з оптичною стабілізацією та вологозахист за стандартом IP67. Навіть дорогі пристрої не завжди готові цим похвалитися.
realme GT Neo 3T – підтримує швидку зарядку
Можливо, головним хітом цієї осені стане смартфон realme GT Neo 3T . Його продажі стартували наприкінці вересня, а офіційна ціна – 15 тисяча гривень на AliExpress. За таку невелику суму покупець отримує у своє розпорядження набір характеристик, що практично повністю відповідає флагманам. Наприклад, процесор Snapdragon 870 , майже не схильний до тротлінгу, тримає продуктивність на рівні новішого Snapdragon 8 Gen 1.
Ціна: 20 000 гнр
Крім флагманського заліза з результатом більше 700 тисяч балів у AnTuTu realme GT Neo 3T має крутий екран, виконаний за технологією E4 AMOLED , X-осьовий вібромотор та 80-ватну зарядку, що відновлює енергію смартфона за 40 хвилин. У цій моделі не можна назвати флагманськими хіба камери: сенсор Samsung Bright S5KGW1 не оснащений оптичною стабілізацією.
POCO F4 – вбивця флагманів
У нашій добірці ми просто не могли обійти стороною смартфони POCO , тим більше, що у 2022 році у суббренду Xiaomi з’явилася дуже цікава новинка – POCO F4. У протистоянні продуктивності POCO F3 vs POCO F4 ви не помітите різниці, тому що нова модель працює на тому ж чіпсеті Snapdragon 870, але в інших аспектах апарат отримав масу поліпшень, що дозволяють йому конкурувати з флагманами.
Ціна: 15 000 грн
По-перше, 64-мегапіксельна камера POCO F4 отримала оптичну стабілізацію. По-друге, потужність заряджання збільшилася до 67 Вт. Додамо сюди набагато меншу кількість проблем з датчиком наближення, на відміну від POCO F3, а також стереофонічні динаміки з підтримкою технології Dolby Atmos, і ви точно не розглядатимете дорогі флагмани як потенційну покупку.