Huawei пояснила, як змогла зменшити шкоду від санкцій США

Китайський технологічний гігант Huawei заявив, що його виторг упав у першій половині 2022 року, але нові підприємства в автомобільній та інших галузях допомогли компенсувати зниження продажів смартфонів через санкції США.

Виторг китайської компанії впав на 5,9% порівняно з минулим роком — до $44,8 млрд.

Нагадаємо, в 2019 році США ввели санкції проти Huawei, заблокувавши компанії доступ до американських чіпів та інших технологій. Після цього, Huawei активізувала розробку мережевих технологій для автомобілів, лікарень, шахт та виробництва. Компанія стверджує, що тепер менш уразлива для санкцій США.

“Незважаючи на те, що наш бізнес з виробництва пристроїв сильно постраждав, бізнес з інфраструктури ІКТ зберіг стійке зростання”, – заявив топ-менеджер Huawei.

Продаж смартфонного підрозділу Huawei впав на 25,3% порівняно з минулим роком до 15 млрд доларів. При цьому зросли продажі мережевого обладнання операторам зв’язку та компаніям. Допоміг і автомобільний підрозділ компанії.

«Будь-який захід, який обмежує глобальну галузеву співпрацю, дуже ускладнює наукові та технологічні інновації», — йдеться у заяві Huawei.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я