Кажуть, що мода циклічна – і це факт. На прикладі смартфонів ми бачимо, як деякі функції, які колись не сприйняті користувачами всерйоз, повертаються в новому вигляді і стають дуже актуальними. Але про повернення популярного форм-фактора говорити не доводилося — кнопкові телефони сьогодні серйозно вже ніхто не сприймає. А даремно: якщо Nokia – другосортна компанія з випуску смартфонів у 2022 році, то Xiaomi – один із лідерів індустрії та має право на сміливі експерименти. Цього разу техногігант вирішив випустити смартфон із кнопками — мобільник із потужним процесором та наAndroid 12 . Розповідаємо, що про нього відомо і чому кнопкові телефони це круто.
Кнопковий мобільний телефон Xiaomi
Якщо ви думали, що Xiaomi 12S Ultra це єдиний топовий смартфон від китайської компанії на сьогоднішній день ви сильно помилялися. Китайці приберегли дещо цікавіше – це кнопковий телефон F22 Pro, який сам виробник проголосив «королем кнопкових телефонів». Чому так? Все дуже просто: телефон отримав сенсорний екран і двоядерний MediaTek Helio G85 — не топовий чіп, але саме він встановлений в Redmi Note 9, який вийшов два роки тому. До речі, сама компанія-виробник процесора свого часу називала його ігровим.
Крім цього, смартфон отримає 4 Гб оперативної пам’яті та 128 Гб вбудованої пам’яті, що закриває всі питання про продуктивність і багатозадачність. Проблем із функціональністю виникнути не повинно: кнопковий Xiaomi отримає Android 12 за умовчанням – далеко не всі смартфони компанії отримали це оновлення. А ось чим ще примітний цей телефон.
- Роз’єм Type-C.
- Основна камера 8 Мп, фронтальна – 2 Мп.
- Акумулятор 2150 мАг.
- Екран 640*960 пікселів з діагоналлю 3,5 дюйми та частотою 60 Гц.
- Маса – всього 116 р.
Мобільник ще не вийшов офіційно, але на YouTube вже з’явилося відео з розпакуванням . Телефон справді працює. Насправді це продовження торішнього F21 Pro, але більш виразне і обдумане.
Переваги кнопкового телефону
Це може здатися дивним, але кнопкові телефони зараз бачаться найцікавішим форм-фактором. Дивіться самі: звичні смартфони вже потихеньку досягають стелі можливостей – ні нові процесори, ні екрани, ні матеріали не вражають. Головна фішка кнопкових телефонів – можливість створювати незвичайний зовнішній вигляд. Просто згадайте, скільки телефонів було у нульових. Це неможливо зробити з нинішнім форм-фактором моноблоку: виняток — складні пристрої, але їхня ціна далеко не кожному по кишені. Попри це смартфони з гнучким екраном — заслуга Samsung. Цього року складні пристрої компанії можуть зайняти 1% ринку, що саме собою може виявитися рекордом.