Але чорт із нею, з цим прослуховуванням, чи не так? Дешеві Android-смартфони мають і низку інших недоліків. Не тих, які чи помітиш, чи ні. А тих, які впадуть у вічі якщо не відразу, то принаймні через деякий час після початку експлуатації. Ось вони:
- Відсутність оновлень безпеки та виправлень;
- Відсутність нових версій Android;
- Посереднє післяпродажне обслуговування;
- Проблеми з наданням ремонтних послуг;
- Швидке списування з рахунків після початку продажу.
По суті, я охрестив би всі ці недоліки відсутністю інтересу з боку виробника. Бренду просто нецікаво підтримувати апарат, який коштує 3-5 тисяч гривень. Про які оновлення може йтися, якщо смартфон продається за ціною, близькою до собівартості? А значить, і витрачати час та ресурси на те, щоб оновити його, просто не має практичного сенсу.
Ви можете відстежити цю особливість на прикладі найрізноманітніших смартфонів . Причому цим грішать навіть більш-менш розумні бренди. Наприклад, Xiaomi дозволяє собі кинути підтримувати недорогий апарат, навіть якщо він ще не отримав жодного оновлення. Ну а що? Випустила смартфон – поторгувала їм півроку – зібрала всі вершки, і готово. Жодних вам оновлень і навіть дрібних патчів безпеки.
Отже, якщо вибираєте собі новий смартфон , звертайте увагу насамперед на його ціну. Мій особистий досвід підказує мені, що з апаратами за 8-10 тисяч гривень виробники такого собі просто не дозволять. Тому хоча б одне-два оновлення Android та з десяток-другий патчів безпеки такому апарату точно світить. А значить, не гріх переплатити зараз, щоби не пошкодувати потім. Чи не так?
View Comments
Meizu 16th хоч і коштував 12к але всерівно не оновлюється, тут ще треьа мати інтуїцію