Categories: Смартфони

Xiaomi Redmi Note 5 Pro отримав нову прошивку MIUI 9 з підтримкою Face Unlock

Share
Час читання: 2 хв.

Трохи більше тижня тому світу показали недорогий бюджетний смартфон Xiaomi Redmi Note 5 Pro, головною особливістю якого стала подвійна основна камера, багато в чому схожа на таку в моделі Mi A1. Щоб телефон виглядав дуже привабливо в очах покупців, виробник встановив в нього безрамковий IPS-екран, а також безліч інших компонентів, серед яких виявився сканер відбитків пальців і 20 Мп фронтальна камера, яка забезпечує дуже хороший рівень деталізації.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 5 Pro був представлений публіці в ході презентації в Індії. В рамках цього заходу китайська корпорація оголосила про те, що прямо «з коробки» на нього буде встановлена прошивка MIUI 9, проте вона виявилася позбавлена однієї з головних «фішок» телефону – функції Face Unlock. Ця технологія являє собою програмний метод сканування особи, багато в чому аналогічний такому в iPhone X. Саме для нього виробник і встановив в новинку 20 Мп фронтальну камеру.

Керівництво Xiaomi пообіцяло, що апдейт з підтримкою Face Unlock отримає смартфон Redmi Note 5 Pro вже в березні, тобто через кілька тижнів зі старту продажів. Вчора китайська корпорація почала приймати перші замовлення на новинку, і перші покупці вже отримали її в свої руки. Вони повідомили, що одразу після першого включення телефон сам запропонував встановити нову прошивку MIUI 9 версії 9.2.4.

Прошивка MIUI 9.2.4 для Xiaomi Redmi Note 5 Pro принесла разом з собою не тільки підтримку функції Face Unlock, але ще і оптимізацію системи для підвищення швидкості роботи всього смартфона. Завдяки новій технології сканування особи, власники китайського мобільного пристрою можуть розблокувати смартфон, а також захищати з її допомогою будь-які програми, використовуючи для цього фірмове ПЗ від виробника.

Раніше стало відомо про те, що смартфон Redmi Note 5 Pro, як і звичайна класична модель, підтримує технологію швидкої зарядки.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024