Samsung Galaxy S8 і Galaxy S8 + знову оновлюють до Android 8.0 Oreo

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

На початку лютого південнокорейська корпорація Samsung почала оновлювати смартфони Galaxy S8 і Galaxy S8 + до операційної системи Android 8.0 Oreo. Обидва телефони стали першими мобільними пристроями під фірмовим брендом, які отримали апдейт в особі новітньої ОС. Проте, все пішло не за планом, оскільки вже через тиждень після релізу компанія Samsung перестала оновлювати обидва телефони до самого нового ПЗ через виявлені в ньому проблеми.

Реклама

Як стало відомо від прес-служби Samsung, компанія дійсно перестала оновлювати Galaxy S8 і Galaxy S8 + до операційної системи Android 8.0 Oreo, оскільки в прошивці на її базі були виявлені проблеми. Деякі власники телефонів, після установки апдейта, зіткнулися з численними перезавантаженнями, які часто повторювались. Оскільки на таку проблему з кожним днем ​​скаржилося все більше користувачів, керівництво Samsung прийняло рішення про припинення процесу оновлення до тих пір, поки проблема не буде вирішена.

Сьогодні, 22 лютого, Samsung Galaxy S8 і Galaxy S8 + знову оновлюють до Android 8.0 Oreo. Тепер це вже оновлена ​​версія прошивки, яка має номера збірки G950FXXU1CRB7 і G955XXU1CRB7 для Plus-моделі відповідно. Південнокорейська корпорація запевняє, що для виявлення і вирішення проблеми програмістам довелося витратити багато часу і сил, оскільки вона була нестандартною.

Завантажити та встановити Android 8.0 Oreo в особі нової збірки можуть всі власники смартфонів Galaxy S8 і Galaxy S8 +. Якщо телефон вже був оновлений до нової ОС раніше, то оновлення буде близько 500 МБ, тоді як в інших випадках завантажити доведеться близько 2 ГБ. У новій прошивці немає абсолютно ніяких нововведень, крім виправлення бага, що приводить до перезавантаження телефонів.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Джерелоhttps://akket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: