Без категорії

Xiaomi випустила свій найкращий бюджетний смартфон

Share
Час читання: 3 хв.

Раніше, щоб купити недорогий смартфон, можна було сміливо звертатися до китайських виробників. Тоді, звичайно, вони робили не найкращі апарати з погляду функціональності, якості та надійності, але досить дешеві. Однак згодом ситуація змінилася, і та ж Xiaomi переключилася на випуск пристроїв преміального сегмента, які коштують і 20 – 30 тисяч гривень.

Зміст

  1. Який смартфон Redmi краще
  2. Redmi 10 Power – характеристики
  3. Redmi 10 Power і Redmi 10 – що краще


Який смартфон Redmi краще

Втім, у Xiaomi залишився суббренд Redmi , який продовжує його справу щодо випуску смартфонів, які претендують на звання топ за свої гроші. Причому, якщо так розібратися, то виходить дуже смішно: чим дешевшим апарат Redmi, тим менше конкурентів у нього було. Адже навіть у моделях початкового рівня виробник застосовує такі технології, які продавати за такі гроші не може дозволити собі більше ніхто.

Ось подивіться хоча б на новий Redmi 10 Power . І оригінальний Redmi 10 загалом був досить непоганий. Ось, згадайте його характеристики:

  • Камера – 50 Мп
  • Дисплей – 6,5 дюйма, 90 Гц
  • Пам’ять – 4/32, 4/64, 4/128 ГБ
  • Акумулятор – 5000 мА * год
  • Підтримка зворотної зарядки

Виглядає дуже гідно, особливо за ціною 140-170 доларів залежно від модифікації. Однак цього року Redmi вирішила випустити покращену версію і без того гарного смартфона. Відразу скажемо: це їй удалося. Залишається тільки розібратися, де тут каверза? Тому що і з погляду зовнішності, і з погляду апаратного оснащення це чи не ідеальний варіант, який є на ринку.


Redmi 10 Power – характеристики

По-перше, у вічі впадає дизайн. Redmi 10 Power взагалі не схожий на оригінальну модель. Не тільки через забарвлення корпусу, яке тут дуже привабливе, але і через зовсім інше оформлення основної камери. Виробник не став її випинати, а зробив її елегатно-суворою. В результаті і краса не постраждала, і акцент з фотоможливостей смартфона теж змістили.

По-друге, зовнішній вигляд як такий – це ще не все. Redmi пішла далі за інших виробників і зробила небувалий для цього цінового сегмента крок – вона зробила задню кришку Redmi 10 Power шкіряною . Зрозуміло, це штучна шкіра, але на дотик і на вигляд вона абсолютно ідентична натуральної і при цьому виграє у неї в довговічності та екологічності.

По-третє, за параметрами тут повний порядок. Процесор Redmi 10 Power – Snapdragon 680, камера – 50 Мп, потужність зарядки – 18 Вт. обсяг оперативної пам’яті – 8 ГБ, а вбудований флеш-накопичувач – 128 ГБ. І це в базовій конфігурації, яка поки що є єдиною. Тобто молодших та старших версій не передбачено. Та й навіщо розпорошуватися, якщо можна продавати одразу хороший смартфон, який захочуть усі?

По-четверте, новинку оснастили батарейкою на 6000 мА*год . Це на 20% більше, ніж у оригінальної моделі. Завдяки їй смартфон житиме від однієї зарядки і 3, і навіть 4 діб залежно від навантаження. У стандартному сценарії використання “месенджери-дзвінки-інтернет-музика” апарат запросто зможе протягнути навіть тиждень, особливо якщо відразу включити режим енергозбереження.


Redmi 10 Power і Redmi 10 – що краще

Втім без негативних аспектів не обійшлося. Щоб не задирати ціну, Redmi довелося пожертвувати підвищеною частотою оновлення дисплея. Тому Redmi 10 Power оснащується матрицею із підтримкою 60 Гц, а режим 90 Гц залишився оригінальної моделі. Насправді це не дуже хороша тенденція з огляду на загальну технічну перевагу новинки. Але подітися все одно нікуди.

Офіційна ціна Redmi 10 Power – 195 доларів. Здається, це багато. Але при прямому перерахунку в гривні лише 6000 гривень. А за ці гроші ви отримуєте привабливий зовні смартфон з незвичайними матеріалами корпусу, відмінними характеристиками, адже 8 ГБ оперативної пам’яті в цьому ціновому сегменті в принципі не зустрічаються, а також тривалим часом автономної роботи, що тягне на рекорд.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Xiaomi
  • Останні записи

    Apple змусила Intel відступити: чому компанія не змогла зберегти лідерство в процесорах

    Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…

    25.12.2024

    Грудневе оновлення для Google Pixel викликає скидання мережі на смартфонах

    На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…

    25.12.2024

    Смартфони 2025 року отримають екрани з революційним антивідблисковим покриттям

    Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…

    25.12.2024

    Apple оновить AirTag вперше за 4 роки: запуск у 2025 році

    За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…

    25.12.2024

    Примусовий продаж Chrome та Android: як Google протистоїть регуляторам

    Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…

    25.12.2024

    Nothing розширює лінійку смартфонів Phone (3a) і Phone (3a) Plus

    Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…

    25.12.2024