Видання BanklessTimes опублікувало новий рейтинг мобільних пристроїв з максимальною потужністю радіочастотного випромінювання. До списку увійшли десять гаджетів різних брендів, майже третина з них випустила компанія Google.
Згідно з джерелом, лідером антирейтингу актуальних моделей став Motorola Edge, показник SAR якого становить 1,79 Вт/кг. Це більше гранично допустимого значення 1,6 Вт/кг, рекомендованого американським регулятором FDA. Друге місце – у ZTE Axon 11 5G (1,59 Вт/кг), а на третьому рядку розташувався OnePlus 6T (1,55 Вт/кг). Замикають першу п’ятірку моделі Sony Xperia XA2 Plus та Google Pixel 3 XL.
Крім того, у списку відзначилися Google Pixel 4a, OPPO Reno5 5G, Sony Xperia XZ1 Compact, базова версія Pixel 3, а також стандартний OnePlus 6, що замкнув десятку. Варто відзначити, що максимальні показники SAR для локальних ринків відрізняються в різних регіонах.
При цьому наукових доказів впливу радіочастотного випромінювання на здоров’я на сьогодні немає. Пристрої з охопленням мереж від 2G до 4G випромінюють у діапазоні 0,7-2,7 ГГц, а 5G-гаджети можуть працювати на частоті до 80 ГГц. Такі частоти не відносяться до іонізуючих, а їхня низька енергія недостатня для зміни ДНК, що підвищує ризик розвитку онкологічних захворювань.
Туреччина планує запустити мережі мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G) у 2026 році. Про це заявив…
Minecraft дозволяє гравцям виявляти творчість, будуючи з піксельних блоків усілякі світи. Випущена Маркусом Перссоном (Нотчем)…
Samsung скрізь у січні, від Лас-Вегаса на CES до Сан-Хосе на майбутньому заході Unpacked, де…
Samsung готується додати до своїх смартфонів Galaxy функцію, що дає змогу створювати зведення телефонних розмов…
Тепер водіям в Україні не потрібно турбуватися про збереження улюблених номерних знаків при зміні автомобіля.…
З нового року абоненти “Укртелекому” зіштовхнулися із новими тарифами на фіксований зв’язок та інтернет. Компанія…