Смартфони

Тест дисплея Samsung Galaxy S22 у DxOMark: топ за свої гроші

Share
Час читання: 2 хв.

Завершальним тестом Samsung Galaxy S22 у лабораторії DxOMark стала перевірка можливостей його дисплея. У цій дисципліні флагману компанії нарешті вдалося відрізнитись — від першого місця його відокремив лише один бал.

Зліва направо: Samsung Galaxy S22 (Exynos), Google Pixel 6 Pro, Apple iPhone 13

Смартфон обладнаний 6,1-дюймовою панеллю AMOLED 2X з роздільною здатністю 2340×1080 пікселів (425 ppi) та адаптивною частотою оновлення в діапазоні від 48 до 120 Гц. Під час тестування експерти перевіряли роботу дисплея як у контрольованих лабораторних, так і у повсякденних умовах експлуатації. Водночас пристрій порівняли з флагманами Google та Apple.

Зліва направо: Samsung Galaxy S22 (Exynos), Google Pixel 6 Pro, Apple iPhone 13

При перегляді під кутом екран Samsung Galaxy S22 зміщує передачу кольору в бік зелених відтінків, а при значенні більше 30° його злегка «відводить» в синій спектр. При слабкій освітленості екран добре передає темні тони, але деякі деталі втрачаються при штучному світлі у приміщенні. Передача відео була визнана хорошою — на екрані виявлявся легкий жовтий відтінок, проте він не впливав на передачу тону шкіри.

Зліва направо: Samsung Galaxy S22 (Exynos), Google Pixel 6 Pro, Apple iPhone 13

До списку переваг дисплея флагманського смартфона увійшли високий рівень яскравості, хороша контрастність і кольору при відтворенні відео, а також висока плавність роботи інтерфейсу, включаючи взаємодію з веб-додатками та галереєю знімків. З недоліків було відзначено помітне зміна зображення під сонячним світлом, відсутність плавних світлових переходів і рідкісні випадання кадрів, зокрема у мобільних іграх.

Підбиваючи підсумки тестування, експерти DxOMark назвали Samsung Galaxy S22 з процесором Exynos ідеальним смартфоном для перегляду потокового контенту. Він посів друге місце у преміум-сегменті, поступившись лише iPhone 13, і шосте – у зведеному рейтингу лабораторії.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    У США показали новітні морські дрони Tsunami з рекордною вантажопідйомністю

    Американська корпорація Textron Systems анонсувала випуск багатоцільових автономних надводних суден Tsunami, створених на замовлення Міністерства…

    16.01.2025

    Android 16 отримає одну з найкращих функцій OxygenOS

    Фахівці ресурсу Android Authority в Android 16 версії DP2 виявили підказки, що вказують на нову…

    16.01.2025

    Google Chrome працює над інструментом для блокування спливаючої реклами

    Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…

    16.01.2025

    Samsung закликає користувачів Galaxy S21 встановити нове оновлення ПЗ

    Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…

    16.01.2025

    Новий iPhone SE 2025 отримав дизайн, схожий на моделі Apple 2009 року

    Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…

    16.01.2025

    Суперінтелект уже близько: голова OpenAI зробив сенсаційну заяву

    Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…

    16.01.2025