Завершальним тестом Samsung Galaxy S22 у лабораторії DxOMark стала перевірка можливостей його дисплея. У цій дисципліні флагману компанії нарешті вдалося відрізнитись — від першого місця його відокремив лише один бал.
Смартфон обладнаний 6,1-дюймовою панеллю AMOLED 2X з роздільною здатністю 2340×1080 пікселів (425 ppi) та адаптивною частотою оновлення в діапазоні від 48 до 120 Гц. Під час тестування експерти перевіряли роботу дисплея як у контрольованих лабораторних, так і у повсякденних умовах експлуатації. Водночас пристрій порівняли з флагманами Google та Apple.
При перегляді під кутом екран Samsung Galaxy S22 зміщує передачу кольору в бік зелених відтінків, а при значенні більше 30° його злегка «відводить» в синій спектр. При слабкій освітленості екран добре передає темні тони, але деякі деталі втрачаються при штучному світлі у приміщенні. Передача відео була визнана хорошою — на екрані виявлявся легкий жовтий відтінок, проте він не впливав на передачу тону шкіри.
До списку переваг дисплея флагманського смартфона увійшли високий рівень яскравості, хороша контрастність і кольору при відтворенні відео, а також висока плавність роботи інтерфейсу, включаючи взаємодію з веб-додатками та галереєю знімків. З недоліків було відзначено помітне зміна зображення під сонячним світлом, відсутність плавних світлових переходів і рідкісні випадання кадрів, зокрема у мобільних іграх.
Підбиваючи підсумки тестування, експерти DxOMark назвали Samsung Galaxy S22 з процесором Exynos ідеальним смартфоном для перегляду потокового контенту. Він посів друге місце у преміум-сегменті, поступившись лише iPhone 13, і шосте – у зведеному рейтингу лабораторії.