Смартфони

Які проблеми виникають у користувачів з Android 12

Share
Час читання: 2 хв.

Вихід Android 12 відбувся нещодавно, проте деякі власники смартфонів вже зіштовхнулися з деякими проблемами. Докладніше – у статті.

Після появи Android 12 на пристроях користувачі стали скаржитися на різні проблеми. І це незважаючи на те, що в грудні 2021 року відбулося оновлення, яке мало усунути існуючі недоліки. Насправді це оновлення лише створило нові проблеми.

Так, власники Google Pixel 6 після встановлення оновлення відзначили, що у них виникли проблеми з мережевим підключенням. Воно просто перестало працювати, а заразом люди втратили можливість дзвонити, оплачувати покупки, виходити в Мережу.

На Samsung помилок виявилося більше. Серед них – зникнення мережного підключення, мерехтіння дисплеїв. Деякі пристрої взагалі перестали вмикатись після того, як на них встановилося оновлення. При цьому Samsung вже випустила патч, що дозволяє все це усунути.

Користувачі OnePlus постраждали лише через погану оптимізацію та повільну роботу смартфонів.На Realme після оновлення тепер не можна вмикати нічний режим.

Відзначають користувачі ОС Android 12 та більше загальні недоліки нової версії системи. Після появи Material You зникли деякі пункти із налаштувань зовнішнього вигляду. Так, не було можливості змінювати шрифт, форму ікон головного екрану, іконки в «шторці».

Водночас вікна повідомлень стали більшими, а ось корисного простору – менше.

Писали власники Android 12 також про зупинку музики в додатках YouTube і Spotify, візуальних глюках (наприклад, одна іконка «заїжджала» за іншу), проблеми із зарядкою (пристрій заряджався лише до 80 відсотків). У першому випадку вдалося усунути все за допомогою настройок програм (необхідно було вибрати там у пункті «Акумулятор» – «Без обмежень»), у другому – завдяки перезавантаженню пристрою, у третьому – через різні надбудови.

Все перераховане вище, на думку автора, – цілком обґрунтована причина поки що відмовитись від переходу на Android 12.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Android
  • Останні записи

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024