3 дратівливі особливості iPhone X

0
1056

iPhone X об’єктивно вдалий смартфон. Цікавий дизайн, потужний процесор, відмінна камера. Але не обійшлося без ложки дьогтю. У пристрої є ряд незручних дрібниць, які сильно дратують.

Останнім часом Apple нерідко лають за погане програмне забезпечення. Постійно спливають нові баги і помилки. Серйозні недоліки і збої Apple неодмінно виправить в найближчому оновленні. Але є речі, які були спочатку задумані компанією, і навряд чи вона їх переосмислили, хоч це і дуже просто.

Скріншоти

Щоб зробити скріншот в iPhone X необхідно одночасно натиснути на бічну клавішу живлення та клавішу збільшення гучності. Ці два елементи управління розташовані навпроти один одного, вони дуже чутливі до натиснень і виконують багато інших функцій. Через це вони часто натискаються ненавмисно, і галерея iPhone швидко забивається сотнями випадкових, а ще й непотрібних знімків екрана.

Це відбувається під час ігор, під час зйомки фото. Навіть коли користувачеві заманеться викликати Siri або просто додати гучність музики. Наприклад, журналіст Кріс Міллс з BGR за три місяці використання iPhone X зробив 362 скриншота. Це більше, ніж він зробив за 5 років використання попередніх моделей iPhone.

Проблема є, але її легко вирішити. Досить замість двох кнопок для створення знімків екрану використовувати три. Випадково натиснути відразу всі фізичні кнопки на телефоні куди складніше, при цьому сам процес створення скріншотів не стане чимось нереальним.

Читайте також  Зарплата співробітників Apple і Xiaomi в 2018 році

Повернення до екрану «Додому»

Всі в курсі, Apple відмовилася від клавіші «Додому» в новому iPhone і замінила її жестовим управлінням. У більшості випадків жести працюють прекрасно. До них швидко звикаєш, вони зручні і закривати програми рухом пальця вгору просто приємно.

Плутанина починається, коли людина перевертає свій iPhone. В цьому випадку жест починає працювати з іншою частиною екрану. З нижньою .. По суті це логічно. Смужка, що відповідає за закриття додатків завжди знаходиться внизу. Але багатьом власникам iPhone X це здається незручним.

Справа в тому, що положення фізичної клавіші ніколи не змінювалося. Тому було б логічним, щоб навіть в ландшафтному режимі перегляду, жест для закриття програми працював тільки від одного краю дисплея.

Ще більше ситуацію погіршує те, що телефон не завжди розуміє в якому становищі він знаходиться. Тобто навіть якщо додаток відображається в портретному режимі, жест закриття може спрацьовувати тільки від лівого або правого краю, так як гаджет думає, що його тримають боком. Ця помилка виникає досить часто і ще раз говорить про те, що жест переходу до екрану «Додому» потрібно закріпити на одній зі сторін дисплея.

Відображення заряду батареї

Майже всі люди вже змирилися з тим, що у iPhone X є виступ у верхній частині екрану. Так звана «брова» багатьох змусила нервувати, через свій не зовсім презентабельний вигляд. Але це не єдина проблема «моноброви». Справа в тому, що вона скорочує кількість інформації, що відображається в статус-барі. Тепер в ньому немає місця навіть для відсотка заряду батареї.

Читайте також  Samsung випадково представила Galaxy S10 за рік до презентації

Начебто зовсім дрібниця, але вона все ж дратує. Зрозуміти наскільки заряджений телефон тільки по візуальному індикатору дуже складно, а іноді знати скільки саме заряду залишилося дуже важливо. Поки що користувачам залишається лише відкривати Центру управління і дивитися інформацію про стан акумулятора там. Apple варто запропонувати користувачам альтернативний індикатор. Нехай ті, кому важлива точність, бачать заряд тільки у відсотках, а зображення батареї можна буде приховати в тому ж ЦУ або зовсім прибрати його. Користі від нього все одно мало.

Описані вище дрібниці навряд чи вплинуть на вибір покупця, якщо той захоче взяти новий флагман Apple. Так чи інакше, до них можна пристосуватися. Деякі люди їх навіть не помітять. Проте видно, що Apple продумала не все, і в компанії ще є над чим попрацювати. Можливо, в наступній версії iOS Apple доведе інтерфейс iPhone X до ідеалу і вони більше нікого не будуть дратувати.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут