ASUS ZenFone 5 не здивує унікальним дизайном

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Слідом за зображенням смартфона ZenFone 5 Lite в мережі з’явилися подробиці і про звичайний ASUS ZenFone 5. Нещодавно відомий інсайдер Роланд Квандт заявив, що апарат отримає виріз в екрані, як у iPhone X. Судячи по новому схематичному зображенні майбутнього флагмана, він буде схожий на « десятку »не тільки дизайном дисплея.

ASUS ZenFone 5

Як видно на зображенні, ZenFone 5 буде мати екран з вирізом у верхній частині під розмовний динамік, фронтальну камеру і сенсори, а також виражену нижню рамку. В цьому плані апарат схожий на майбутні флагмани від Huawei. Подвійна основна камера буде розташована не по горизонталі, як в попереднику, а по вертикалі, що також є прямим відсиланням до «яблучному» флагману.

Про технічні характеристики звичайного ZenFone 5 поки нічого не відомо. Очікується, що він буде представлений разом з іншими смартфонами лінійки ZenFone 5 на MWC 2018 у кінці цього місяця.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО4pda.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.