Як фотографують нові флагманські смартфони Xiaomi 12 – фото

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У мережі опублікували фотографії, зроблені на смартфони нової лінійки Xiaomi 12. Їх представлять вже незабаром – 28 грудня.

Один із знімків опублікував глава компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun). Він був зроблений на камеру Xiaomi 12 Pro. Фотографію зробили за умов нічної зйомки. Знизу для порівняння прикріпили ту ж саму сцену, сфотографовану на інший апарат. На якій не уточнюється.

Також фото опублікувала Вей Сіці, новий менеджер із продукції Xiaomi. Вона показала селфі на фронтальну камеру Xiaomi 12. Дівчина заявила, що цей смартфон стане абсолютно повноцінним, безкомпромісним малогабаритним флагманом і навіть порівняється з iPhone. У передній камері у нього використовується 32-мегапіксельний датчик зображення.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.