Наприкінці кожного року на ITechua виходить серія публікацій із найкращими гаджетами та проявами масової культури за минулі 12 місяців. Одна з головних добірок – найкращі флагманські смартфони на думку редакції.
Найкращий від епл, хоча цього року революції не трапилося, серія iPhone 13 пропонує давно назрілі зміни, це зменшений виріз і частота оновлення 120 Гц у Pro-моделях. У молодших моделях ширококутний сенсор захоплює на 47% більше світла та оснащений оптичною стабілізацією зі зсувом, у старших взагалі змінили всі датчики ззаду. iPhone 13 mini брати небезпечно: звикнете до суперкомпактності, а в майбутньому доведеться переучуватися на управління «лопатою», адже iPhone 14 mini погрожують скасувати. iPhone 13 Pro Max занадто громіздкий для більшості, при цьому не перевершує за фотоможливостями звичайну “прошку”.
Вартість в офіційних ритейлерів – від 38 499 гривень.
Google цього року нарешті здивувала. Ні, їй не вдалося зберегти в таємниці зовнішній вигляд і фішки Pixel 6 до релізу, але цьогорічна серія відрізняється від будь-якого іншого смартфона на ринку. Дизайн, що запам’ятовується, перше (і вдале) покоління чіпа Google Tensor і першокласний софт – варто тільки згадати Magic Eraser ! У списку не Pixel 6 Pro, тому що молодша версія зручніша за габаритами і продається в цікавіших кольорах, а відсутність телеоб’єктиву компенсується програмним Super Res Zoom. Офіційно не продається, та на «Rozetka», Stylus, KTC є.
Вартість в Україні – від 24 499 гривень
Перший представник формату без критичних недоліків. Вперше складаний смартфон оснащений вологозахистом та підекранною фронтальною камерою. Ще новинці додали зносостійке покриття гнучкого дисплея та нові шарніри, а також підтримку S Pen. Але йому далеко до Galaxy S21 Ultra за фотоможливостями, а сховати стилус нікуди. Саме Samsung довела, що формат складаного смартфона життєздатний. І якщо у вас необмежений бюджет, Galaxy Z Fold 3 можна розглядати до покупки, тим більше, що він дешевший за друге покоління. А якщо ціна кусається, є простіший варіант — Galaxy Z Flip 3 .
Вартість в офіційних магазинах – від 47 999 гривень.
Ключова фішка смартфона – камери. Нарешті вона може поборотися з визнаними лідерами ринку. Але і в інших аспектах прозирає приставка Ultra: якщо акумулятор, то на 5000 мАг, якщо дисплей, то з Dolby Vision і яскравістю 900 ніт, якщо бездротова зарядка, то на 67 Вт, якщо корпус, то керамічний. Когось відлякає гігантський, точніше, гігантський блок камери ззаду. Але для тих, хто хоче все й одразу, мабуть, найкращий вибір.
Вартість в офіційних магазинах – від 27 499 гривень
Samsung відмовилася від лінійки Galaxy Note, тому цього року фокус фанатів S Pen на Galaxy S21 Ultra (або вже згаданий Galaxy Z Fold 3). Сховати стилус нікуди, він менш функціональний, але це краще ніж нічого. Чим хороший крім цього? Є 10-кратний зум із стабілізацією, яскравий QuadHD-дисплей з діагоналлю 6,8″, якісний підекранний сканер відбитків пальців, непогана автономність завдяки акумулятору на 5000 мАг.
Вартість в офіційних продавців- від 32 999 гривень
Максимально за скромний прайс. У смартфона є AMOLED-дисплей зі 120 Гц, Snapdragon 888 з 8 або 12 ГБ оперативної пам’яті, ультраширококутна камера на додаток до 64-мегапіксельної ширококутної, акумулятор на 4500 мАг зі швидкою зарядкою 65 Вт. Зірок з неба не вистачає: немає бездротової зарядки, корпус із пластику, не заявлений і захист від вологи. Але із заявленим цінником смартфон ризикує виявитися лідером серед середнього цінового сегменту смартфонів — за продуктивністю точно.
Вартість в офіційних ритейлерів – від 15 599 гривень.
OnePlus явно звернув не туди: продукцію компанії любили за мінімальне втручання в Android, гідні цінники та взаємодію з аудиторією. Всі три переваги благополучно змиті в унітаз: з Android 12 оболонка замінена на ColorOS з незначними змінами, мінімальний OnePlus 9 Pro коштує 899 доларів, а всі претензії щодо відмови від колишньої OxygenOS проігноровані. Але смартфони OnePlus номерної серії (тобто не Nord) залишаються добре збалансованими пристроями. У 9 Pro є Snapdragon 888 з 8 або 12 ГБ оперативної пам’яті, дисплей QuadHD+ c HDR10+, оптика Hasselblad, запис відео в 8К, провідна зарядка на 65 Вт і бездротова на 50 Вт.
Вартість на українському ринку – від 17 799 гривень.
iFixit почала продавати комплектуючі до ремонту Google Pixel 9 Pro Fold. Тут-то і з'ясувалося, що…
Європейська комісія спільно з Мережею співробітництва із захисту прав споживачів (CPC) оголосила сьогодні про те,…
Google створює новий жест, який дозволить викликати віртуального помічника за допомогою трикнопкової навігації. Це стане…
Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…
Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…
Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…