MIUI 13 та Xiaomi 12 представлять 28 грудня

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Згідно з дорожньою картою продажів пристроїв Xiaomi Mijia, опублікованою в соціальній мережі Weibo, велика прес-конференція компанії відбудеться 28 грудня. Найголовніші новинки Xiaomi, очікувані до кінця року, це MIUI 13 та Xiaomi 12 . І ось їх, судячи з усього, і представлять 28 грудня.

Ще влітку Xiaomi заявила, що прем’єра MIUI 13 відбудеться до кінця року. Інсайдери дійсно говорили про грудень, але очікували побачити новинки все ж таки раніше – 16 і навіть 12 грудня . Але у компанії обрали іншу дату. Більше того, вона точно сходиться з датою анонсу Xiaomi Mi 11 – він дебютував також 28 грудня 2020 року.

На тлі цих даних відновилися чутки про те, що Xiaomi 12 не стане першим у світі смартфоном на платформі Snapdragon 8 Gen 1, яку представлять 1 грудня. А першим все-таки стане Moto Edge X .

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.