Камеру флагманського Xiaomi 12 показали крупним планом

Час читання: < 1 хв.

Авторитетний інсайдер Digital Chat Station опублікував зображення, яке демонструє в деталях дизайн основної камери майбутньої новинки Xiaomi. Понад те, він поділився деякими технічними характеристиками тильного модуля смартфона.

Реклама

Судячи з зображення, Xiaomi 12 отримає три датчики основної камери, два з яких будуть оснащені більшими об’єктивами. Роздільна здатність головного сенсора, як стверджує джерело, складе 50 мегапікселів. Крім того, гаджет буде оснащений відразу двома LED спалахами, між якими розміститься датчик лазерного автофокусу.

За наявною інформацією, до списку технічних особливостей Xiaomi 12 увійдуть дисплей з роздільною здатністю Full HD+, підтримка технології 100-ватного заряджання, а також підекранний сканер відбитків пальців зі збільшеною площею. Точна дата презентації Xiaomi 12 поки що не розкривається, але інсайдери переконані, що анонс новинки відбудеться невдовзі після прем’єри флагманського мобільного процесора Snapdragon 8 Gen 1.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.