Xiaomi 12 з «абсолютно новим дизайном» запущений у масове виробництво

Це не єдина новинка Xiaomi, до кінця року вийде ще одна модель, але вже на Snapdragon 870

Час читання: < 1 хв.

У Мережі нові подробиці про смартфон Xiaomi 12 – першу модель китайської компанії на базі однокристальної платформи Qualcomm Snapdragon 898. Як повідомляється, Xiaomi 12 вже схвалений, повністю фіналізований та запущений у масове виробництво. Офіційна прем’єра новинки очікується приблизно через місяць, так що Xiaomi має чимало часу для того, щоб забезпечити гідний рівень складських запасів до моменту старту продажів новинки.

Реклама

Інша новина – Xiaomi 12 матиме абсолютно новий дизайн, відмінний від моделей нинішнього покоління. Тут мова, звичайно, про оформлення тильної панелі, так як у плані фронтальної панелі Xiaomi 12 відрізнятиметься від нинішнього Mi 11 лише тим, що дисплей буде загнутий лише на боковини, а не на всі чотири грані. 

Як саме виглядає тильна панель пристрою, не повідомляється, але ” реальний дизайн основної камери Xiaomi Mi 12 сильно відрізняється від поточних інтернет-чуток “. Загалом, щодо цієї частини можна чекати сюрприз. Чутки приписують Xiaomi 12 основний 50-мегапіксельний датчик досить великого формату близько 1/1,3 дюйма.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.