Інсайдер розкрив дату презентації нового флагмана Xiaomi 12

Час читання: < 1 хв.

Хоча офіційної інформації про Xiaomi 12 ще надходило, деталей про флагман у мережі з’являється все більше. У новому звіті авторитетний китайський інсайдер під ніком Digital Chat Station розкрив дату презентації смартфонів.

Реклама

Згідно джерелу , серія Xiaomi 12 буде представлена на початку наступного місяця, незабаром після виставки Snapdragon Tech Summit 2021, на якій покажуть флагманський процесор Snapdragon 898 (SM8345). Як повідомлялося раніше, захід Qualcomm проходитиме з 30 листопада по 2 грудня 2021 року.

У своєму повідомленні інсайдер не вказав конкретних характеристик смартфона, але підкреслив, що він відрізнятиметься високими можливостями екрану та камери, а також підтримкою найшвидшої зарядки. При цьому мережевий інформатор зазначив, якщо для користувача більш важливим є підекранний селфі-модуль і керамічний корпус, то не слід очікувати Xiaomi 12, а варто придивитися до представленого нещодавно фірмового смартфону Mix 4.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.