Xiaomi 12 Ultra з двома екранами вперше показали на рендерах (ФОТО, ВІДЕО)

Час читання: < 1 хв.

Інсайдер під ніком HoiINDI опублікував комп’ютерні зображення флагманського смартфона Xiaomi 12 Ultra, який має бути випущений наступного року.

Реклама

Qualcomm проведе щорічний технологічний саміт Snapdragon вже 30 листопада, там очікується презентація однокристальної системи Snapdragon 898. Xiaomi 12 стане одним із перших смартфонів на базі цієї платформи, але в лінійці буде три моделі: Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro Дві старші версії вийдуть згодом.

У плані дизайну Xiaomi 12 Ultra нагадує Xiaomi Mi 11 Ultra та Xiaomi Mix 4. Якщо вірити зображенням, пристрій буде оснащено підекранною камерою, а також додатковим дисплеєм на задній панелі, який можна використовувати як видошукач, якщо робити селфі на основну камеру, та для читання повідомлень.

Xiaomi 12 Ultra має отримати основну 200-мегапіксельну камеру, надширококутний модуль та перископну камеру з 200-кратним цифровим зумом. Звичайно ж, цей смартфон повинен підтримувати дуже швидку зарядку, він запропонує якісний звук та водонепроникне виконання.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.