Яку зарядку буде підтримувати майбутній флагманський смартфон Xiaomi 12

Час читання: < 1 хв.

Флагман Xiaomi 12 має стати першим смартфоном із найновішим топовим процесором Snapdragon 898. Які ще у нього будуть характеристики?

Реклама

За інформацією інсайдера Digital Chat Station, стандартна модель лінійки Xiaomi 12 підтримуватиме зарядку потужністю 100 Вт. 120 Вт, як у Mi 10 Ultra та Mi 11T Pro не буде.

Також у стандартного Xiaomi 12 не буде перископа та якісної надширококутної камери. Однак смартфон отримає покращену основну камеру на основі сенсора на 50 Мп. Крім цього, від Xiaomi 12 можна чекати тонкого корпусу – правда, за рахунок невеликої батареї.

Зараз читають  OnePlus Nord CE4 Lite показали на живих фотографіях

Що стосується Pro-моделі, то вона, за інформацією інсайдера, матиме потрійну камеру — ширококутну на 50 Мп, ультраширококутну і телефото.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.