Смартфони

Google Pixel 6 Pro проти iPhone 13 Pro Max у тесті автономності. Гідний конкурент

Share
Час читання: 2 хв.

Минулого тижня на заході Pixel Fall Launch компанія Google повноцінно представила смартфони Pixel 6 та Pixel 6 Pro , які працюють на фірмовій однокристальній системі Tensor власної розробки. У мережі вже багато з’явилося тестів продуктивності новинок, а сьогодні пропонуємо ознайомитися з часом автономної роботи.

За словами Google, однокристальна система Tensor насамперед орієнтована на ШІ. Для роботи з машинним навчанням та ІІ в чіп вбудований спеціальний модуль TPU (Tensor Processing Unit), який відноситься до класу нейронних процесорів, що є спеціалізованою інтегральною схемою та призначеною для використання з бібліотекою машинного навчання TensorFlow. 

Також компанія запевняє, що однокристальна система Google Tensor має високу енергоефективність порівняно з іншими чіпами. Цей показник вирішили перевірити фахівці ресурсу PhoneArena, які провели низку тестів автономності Pixel 6 та Pixel 6 Pro, а отримані результати зіставили з іншими пристроями.

Перед тестом нагадаємо, ємність акумулятора в Pixel 6 Pro становить 5003 мАг, а в смартфоні Pixel 6 – 4614 мАг.

Під час тестування в режимі відтворення відео в YouTube через Wi-Fi з’єднання часу автономної роботи Pixel 6 склало рекордні 11 годин, старша модель Pixel 6 Pro протрималася 9,10 години. За словами фахівців, показник молодшої моделі Pixel найвищий із будь-коли протестованих пристроїв, а досягти таких високих результатів допоміг дисплей з меншою частотою оновлення – 90 Гц.

У тесті веб-серфінгу через Wi-Fi з’єднання та при частоті оновлення екрану 120 Гц час автономної роботи Pixel 6 Pro склав 13,13 години, найкращий час показав iPhone 13 Pro Max, протримавшись 18,52 години, що набагато перевищує показники будь-якої іншої моделі. 

В ігровому тесті iPhone 13 Pro Max вдруге підтвердив своє лідерство та зберіг звання «короля автономності» серед флагманських пристроїв.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024