Смартфони

Названо смартфон Samsung, від покупки якого варто відмовитись

Share
Час читання: 2 хв.

Часи, коли у бюджетному сегменті безроздільно домінували китайські компанії, вже минули. Samsung спустився з небес і робить розумні недорогі апарати, які виходять відразу в двох бюджетних лінійках: перша – Galaxy A, трохи преміальніша, друга – Galaxy M, поєднує прості та практичні девайси з оптимальним за мірками бренду співвідношенням ціна/якість.

На жаль, другий модельний ряд останнім часом почав засмучувати. Раніше «емки» справді виділялися, згадаємо хоча б Galaxy M31 або M51, які рвали всіх конкурентів з автономності. Але цього року Samsung заповнила лінійку сумнівними апаратами без великої батареї та з ціною, як у аналогів із основної А-серії.

Наочний приклад – Galaxy M22. Він коштує 5999 гривень і пропонує 6.4-дюймовий HD+ дисплей з частотою оновлення 90 Гц, процесор Helio G80, квадрокамеру 48+8+2+2 МП, NFC мітку і батарею ємністю 5000 мАч. Упустимо з уваги, що майже такі самі характеристики має Redmi 9 за 3 тисячі гривень, адже навіть внутрішню конкуренцію модель з тріском програє.

Справа в тому, що за аналогічні гроші Samsung продає Galaxy A22 з тим самим дизайном і характеристиками, у якого є додаткова фішка – оптична стабілізація в основній камері. OIS зазвичай ставлять лише у флагманські моделі, оскільки вона серйозно покращує якість фотографій за недостатнього освітлення. Зрозуміло, що за таких розкладів брати потрібно саме A22.

Якщо камера для вас не є ключовою фактів вибору, в цьому бюджеті є маса гідних альтернатив. Виділимо Xiaomi Poco X3 Pro та Realme Narzo 30 . Перший, трохи дорожчий, має крутий 120-герцовий IPS-екран і процесор Snapdragon 860 – він потужніший, ніж будь-який смартфон до 20 тисяч. А Realme це просто добре збалансований апарат з реактивною зарядкою, який перевершує M22 за всіма параметрами, і коштує при цьому не так вже й дорожче.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024

    Ілон Маск анонсував власну електронну пошту: чим вона відрізняється від інших сервісів

    Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…

    16.12.2024

    В мережі з’явилися перші деталі нового девайсу Apple

    Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…

    16.12.2024