Смартфони

Названо смартфон Samsung, від покупки якого варто відмовитись

Share
Час читання: 2 хв.

Часи, коли у бюджетному сегменті безроздільно домінували китайські компанії, вже минули. Samsung спустився з небес і робить розумні недорогі апарати, які виходять відразу в двох бюджетних лінійках: перша – Galaxy A, трохи преміальніша, друга – Galaxy M, поєднує прості та практичні девайси з оптимальним за мірками бренду співвідношенням ціна/якість.

На жаль, другий модельний ряд останнім часом почав засмучувати. Раніше «емки» справді виділялися, згадаємо хоча б Galaxy M31 або M51, які рвали всіх конкурентів з автономності. Але цього року Samsung заповнила лінійку сумнівними апаратами без великої батареї та з ціною, як у аналогів із основної А-серії.

Наочний приклад – Galaxy M22. Він коштує 5999 гривень і пропонує 6.4-дюймовий HD+ дисплей з частотою оновлення 90 Гц, процесор Helio G80, квадрокамеру 48+8+2+2 МП, NFC мітку і батарею ємністю 5000 мАч. Упустимо з уваги, що майже такі самі характеристики має Redmi 9 за 3 тисячі гривень, адже навіть внутрішню конкуренцію модель з тріском програє.

Справа в тому, що за аналогічні гроші Samsung продає Galaxy A22 з тим самим дизайном і характеристиками, у якого є додаткова фішка – оптична стабілізація в основній камері. OIS зазвичай ставлять лише у флагманські моделі, оскільки вона серйозно покращує якість фотографій за недостатнього освітлення. Зрозуміло, що за таких розкладів брати потрібно саме A22.

Якщо камера для вас не є ключовою фактів вибору, в цьому бюджеті є маса гідних альтернатив. Виділимо Xiaomi Poco X3 Pro та Realme Narzo 30 . Перший, трохи дорожчий, має крутий 120-герцовий IPS-екран і процесор Snapdragon 860 – він потужніший, ніж будь-який смартфон до 20 тисяч. А Realme це просто добре збалансований апарат з реактивною зарядкою, який перевершує M22 за всіма параметрами, і коштує при цьому не так вже й дорожче.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024