Смартфони

Познімав в макро на iPhone 13 mini. Результат вразив

Share
Час читання: 2 хв.

Нещодавно розповідав про програму Halide , яке дозволяє знімати фотографії в режимі макро на всіх iPhone з чіпом Neural Engine. Поки діє пробний період вирішив докладніше протестувати його на відкритому повітрі і подивитися, що вийде.

При природному денному освітленні виходить цікавий результат. Незважаючи на допомогу нейромереж та алгоритмів машинного навчання в зйомці, фотографії виходять з хорошим рівнем деталізації в областях фокусування, а по контуру Halide видає приємне розмиття.

Я вирішив не використовувати будь-яких фільтрів, щоб максимально достовірно передати передачу кольору. Проте я трохи поправив деякі параметри знімків у вбудованому редакторі додатки «Фото».

В основному на постобробці я додавав «Насиченість» і «Барвистість» в межах 5 пунктів. На деякі кадри додав параметра «Блиск», не виходячи за межу +10. Також я трохи затемнив краю всіх зображень за допомогою опції «Віньєтка», не перевищуючи 20 пунктів, щоб зберегти природність.

В цілому Halide дозволяє отримати цікаві результати в режимі макро. З природним освітленням камера дуже швидко фокусується на об’єкті. Незважаючи на це, рекомендую встановлювати вручну точку фокусування, щоб уникнути промахів і непотрібного розмиття.

Наш сайт стискає фото, оригінали можна взяти тут .

Нагадаю, для зйомки в режимі макро відкрийте камеру Halide, натисніть кнопку автоматичного фокусування AF, а потім натисніть кнопку із зображенням кольорів. Тепер наведіть видошукач на потрібний об’єкт і встановіть пальцем точку фокусу.

Чи варто оформляти підписку на Halide або купувати його – вирішувати вам. Як мінімум, можна скористатися пробним періодом і погратися з режимом макро. Тільки не забудьте скасувати підписку, щоб уникнути непотрібних списань. Результат зйомки не дотягує до рівня iPhone 13 Pro, але важливо розуміти, що режим макро в Halide реалізований на програмному рівні і порівнювати його з апаратним – безглуздо. 
Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024