Huawei P50 з коробки отримав ряд нових функцій

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

29 вересня 2021 року компанія Huawei почала перші продажі стандартного Huawei P50, який є спрощеною версією флагманського Huawei P50 Pro. Повідомлялося, що Huawei P50 буде поставлятися з HarmonyOS 2.1, однак цього не сталося.

Згідно з інформацією Huawei Central, смартфон Huawei P50 з коробки працює під управлінням HarmonyOS 2.0.1 версії 155 (C00E150R3P6). Цей телефон з коробки отримав ряд нових функцій, включаючи функцію Super Device, нову панель управління, віджети, ефекти анімації.

Ще в серпні Huawei P50 пройшов сертифікацію китайського регулятора TENAA, який підтвердив, що протестований смартфон працював на попередньо встановленій HarmonyOS 2.1. Однак тепер зрозуміло, що оновлення до HarmonyOS 2.1 поки недоступне для цього смартфона.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Версія Huawei P50, оснащена 8 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті, пропонується в Китаї за ціною близько 700 доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.