iPhone 13 Pro Max поступився Samsung Galaxy S21 Ultra в нових тестах камер

При зйомці як удень, так і вночі Samsung Galaxy S21 Ultra камера демонструє помітно ширший динамічний діапазон і кращу деталізацію на знімках

230

Перевірений мережевий інсайдер Бен Гескін (Ben Geskin), який регулярно публікує цікаві концепт-арти і рендери, виклав порівняльні фотографії, зроблені на камери iPhone 13 Pro Max і Samsung Galaxy S21 Ultra.

У тесті, проведеному @SuperSaf, ультраширококутна камера Samsung Galaxy S21 Ultra показала себе помітно краще, ніж аналогічна камера новітнього флагмана Apple. При зйомці як удень, так і вночі Samsung Galaxy S21 Ultra камера демонструє помітно ширший динамічний діапазон і кращу деталізацію на знімках. Джерело припускає, що з виходом оновлень програмного забезпечення ситуація покращиться, однак на момент виходу ми спостерігаємо саме таку ситуацію.

В іншому порівнянні @TechTabletscom південнокорейський флагман Samsung Galaxy S21 Ultra також показав себе краще при нічній зйомці, ніж iPhone 13 Pro Max. Причому ресурс підтвердив, що домінування Galaxy S21 Ultra спостерігається як при зйомці фото, так і під час запису відео.

Популярні новини  У всіх моделях iPhone 13 виявлено критичний недолік

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я