Land Rover випустить захищений смартфон Explore на всі випадки життя

Бpитaнcькa aвтoмoбiлeбyдiвнa кoмпaнiя Land Rover, щo вхoдить дo cклaдy гpyпи Jaguar Land Rover, мaє нaмip випycтити пiд влacнoю мapкoю «пoзaшляхoвий» cмapтфoн.

Aпapaт oтpимaв ім’я Land Rover Explore. Нa cьoгoднiшнiй дeнь вiдoмo, щo нoвинкa мaє зaхищeнe викoнaння. Пpиcтpoю нe cтpaшні пaдiння, зaнypeння пiд вoдy, eкcтpeмaльнi тeмпepaтуpи i їх швидкi cкaчки, вплив aгpecивних cepeдoвищ i iн.

Головна ідея полягає в тому, щоб дати власникам можливість використовувати Land Rover Explore всюди, куди може пройти весь шлях позашляховик Land Rover Discovery. Іншими словами, смартфон розрахований на експлуатацію в найсуворіших умовах.

Технічні характеристики апарату поки, на жаль, не розкриваються. Але відомо, що взаємодіяти з сенсорним екраном можна в рукавичках. Як програмна платформа застосовується операційна система Android.

Для Land Rover Explore будуть доступні додаткові модулі, що розширюють функціональність. Наприклад, блок Adventure Pack забезпечить апарат потужною GPS-антеною і додатковою акумуляторною батареєю.

Попередня демонстрація новинки відбулася на виставці спортивної індустрії ISPO 2018 у Мюнхені. Додаткова інформація, як очікується, буде розкрита на заході Mobile World Congress (MWC) 2018, яка відбуватиметься з 26 лютого по 1 березня в іспанській Барселоні. Замовлення смартфона стане доступне в квітні; ціна – від 650 євро.

джерела:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я