Apple розповіла про головні особливості iOS 15

246

Напередодні осінньої презентації Apple опублікувала серію тизерів, присвячених новій версії мобільної ОС. Всі вони з’явилися в фірмовому додатку «Поради». Повідомлення, що пропонує ознайомитися з головними особливостями прошивки, вже отримали багато користувачів iPhone.

У числі нововведень iOS 15 компанія відзначила такі функції, як режим фокусування для більш продуктивної роботи, розширені можливості центру повідомлень, 3D-карти для обраних міст, а також доступ до галерей фотографій, якими поділилися інші користувачі.

Крім того, Apple нагадала, що в iOS 15 з’явиться вбудований перекладач, викликати який можна буде практично в будь-яких додатках, і функція організації вкладок в браузері за групами. Користувачів також чекає оновлене додаток FaceTime і функція виділення тексту на фотографіях.

Раніше в ході презентації WWDC 2021 компанія розповіла про десятки нововведень, спрямованих на оптимізацію операційної системи, а також підвищенні швидкості її роботи на більшості підтримуваних пристроїв. Всього ж, за оцінкою розробників, операційка отримає близько 250 нових функцій. Очікується, що до кінця вересня 2021 року Apple представить фінальну версію операційної системи iOS 15.

Точну дату релізу прошивки компанія оголосить в ході презентації iPhone 13, яка відбудеться 14 вересня.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я