Смартфони

DxOMark про фотоможливості Samsung Galaxy A12: хороший за свої гроші

Share
Час читання: < 1 хв.

Бюджетний смартфон Samsung пройшов серію випробувань в лабораторії DxOMark. Експерти оцінили можливості зйомки на камеру пристрою, знявши більше 3000 тестових зображень, і назвали як сильні сторони, так і недоліки його основного модуля.

Блок камер гаджета представлений чотирма датчиками: основним 48-мегапіксельним, ширококутним (5 Мп), а також сенсорами для зйомки макро і портретів, обидва по 2 Мп. Смартфон здатний записувати відео з роздільною здатністю Full HD при частоті 30 кадрів в секунду.

Фахівці відзначили, що Galaxy A12 добре справляється з виміром експозиції і демонструє широкий динамічний діапазон при достатній освітленості навіть в приміщенні. Замір балансу білого здійснюється стабільно, добре контролюються колірні артефакти, а при зйомці портретів виходить природне розмиття. Не викликає нарікань і режим відео – оцінка балансу білого відбувається без проблем, а ролики виходять деталізованими.

До мінусів пристрою були віднесені помилки при оцінці експозиції під час серійної зйомки і запису відео. При слабкому освітленні на динамічних об’єктах з’являвся шум і знижувалася деталізація, особливо при зйомці на надширококутною камерою. Автофокус під час відеозйомки не завжди демонстрував стабільну роботу. Крім того, в цьому режимі смартфон не відрізняється ефективною стабілізацією і широким динамічним діапазоном.

У сумарному заліку Galaxy A12 набрав 90 балів, що відповідає оцінці Google Pixel першого покоління. Проте експерти відзначили, що смартфон добре справляється зі зйомкою фото і записом відео за мірками своєї цінової категорії.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Огляд HATOR Gravity TKL: найкраща компактна і стильна клавіатура для ігор.

    Український бренд HATOR розширює свій асортимент механічних клавіатур новою серією під назвою Gravity. Її головна…

    13.11.2024

    Дизайн Oppo Reno 13 нагадуватиме смартфони iPhone

    Очікується, що компанія Oppo анонсує нову лінійку смартфонів Reno, серію Reno 13, через кілька тижнів.…

    13.11.2024

    iPhone 17 Air буде товстішим за iPhone 6, випущений у 2014-му

    Очікується, що наступного року Apple представить абсолютно новий iPhone 17 Air за $1300, в якому…

    13.11.2024

    У Google Chrome на iOS з’явилися текстові підказки для пошуку за фото

    Google оновила мобільну версію браузера Chrome для iOS і iPadOS, додавши нові можливості використання ШІ-функції…

    13.11.2024

    Як правильно заряджати ноутбук: корисні поради, які ви могли не знати

    Ноутбук — це суперзручна штука, особливо коли хочеш працювати чи дивитись фільм в будь-якому місці.…

    13.11.2024

    Експерт попереджає про нові схеми шахрайства з використанням фото

    Раніше зловмисники використовували повідомлення з інтригуючими фотографіями, наприклад, "Не ти на фото?", прикріплюючи до них…

    13.11.2024