Смартфони

DxOMark про екран iPhone 12: жовтить і недостатньо плавний

Share
Час читання: 2 хв.

Напередодні швидкої презентації нових смартфонів Apple експерти лабораторії DxOMark зробили детальний огляд дисплея торішнього iPhone 12. Дивно, але за підсумками тестів апарат не потрапив навіть у топ-15 загального рейтингу і отримав меншу оцінку, ніж iPhone 12 Pro з практично ідентичним екраном.

iPhone 12 (зверху зліва), Samsung Galaxy S21 Ultra (зверху справа), Xiaomi Mi11 (знизу справа), iPhone 12 Pro (знизу ліворуч)

Відразу варто відзначити, що в iPhone 12 встановлений 6,1-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 2532х1170 пікселів і частотою оновлення 60 Гц. Це точно така ж матриця, що і в iPhone 12 Pro, з тією лише різницею, що в «Прошці» максимальна яскравість в стандартному режимі складає 800 кд / м², а в базовій моделі – 625 кд / м². Однак при відтворенні HDR-контенту в обох випадках пікова яскравість сягає 1200 кд / м².

Протестувавши екран iPhone 12 в різних умовах, переглядаючи на ньому найрізноманітніший контент, фахівці DxOMark відзначили хорошу регулювання яскравості і контрастності в усіх умовах, відмінну видимість навіть під прямими сонячними променями, мінімальні спотворення в іграх і дуже плавні світлові і колірні переходи.

iPhone 12 (зверху зліва), Samsung Galaxy S21 Ultra (зверху справа), Xiaomi Mi11 (знизу справа), iPhone 12 Pro (знизу ліворуч)

До недоліків екрану базового iPhone 12 експерти віднесли помітний відхід балансу білого в теплі тони і занадто низьку автоматичну яскравість в більшості сценаріїв. Крім того, був відзначений недолік плавності в браузері, іграх і галереї, а активація нічного режиму сильно впливає на яскравість і перенесення кольорів.

За підсумками всіх тестів екран iPhone 12 отримав 85 балів. Для порівняння, у iPhone 12 Pro це 87 бали, а у iPhone 12 Pro Max – 88 балів. За словами експертів DxOmark, в iPhone в цілому встановлений якісний екран, але йому явно не вистачає плавності. До основних недоліків також відносять «жовтизну» картинки і занижену яскравість в автоматичному режимі.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025

    Samsung не представить один із запланованих смартфонів 22 січня

    Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…

    15.01.2025

    Експерт пояснив приховані ризики ШІ, про які часто не замислюються

    Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…

    15.01.2025