Смартфони

DxOMark про екран iPhone 12: жовтить і недостатньо плавний

Share
Час читання: 2 хв.

Напередодні швидкої презентації нових смартфонів Apple експерти лабораторії DxOMark зробили детальний огляд дисплея торішнього iPhone 12. Дивно, але за підсумками тестів апарат не потрапив навіть у топ-15 загального рейтингу і отримав меншу оцінку, ніж iPhone 12 Pro з практично ідентичним екраном.

iPhone 12 (зверху зліва), Samsung Galaxy S21 Ultra (зверху справа), Xiaomi Mi11 (знизу справа), iPhone 12 Pro (знизу ліворуч)

Відразу варто відзначити, що в iPhone 12 встановлений 6,1-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 2532х1170 пікселів і частотою оновлення 60 Гц. Це точно така ж матриця, що і в iPhone 12 Pro, з тією лише різницею, що в «Прошці» максимальна яскравість в стандартному режимі складає 800 кд / м², а в базовій моделі – 625 кд / м². Однак при відтворенні HDR-контенту в обох випадках пікова яскравість сягає 1200 кд / м².

Протестувавши екран iPhone 12 в різних умовах, переглядаючи на ньому найрізноманітніший контент, фахівці DxOMark відзначили хорошу регулювання яскравості і контрастності в усіх умовах, відмінну видимість навіть під прямими сонячними променями, мінімальні спотворення в іграх і дуже плавні світлові і колірні переходи.

iPhone 12 (зверху зліва), Samsung Galaxy S21 Ultra (зверху справа), Xiaomi Mi11 (знизу справа), iPhone 12 Pro (знизу ліворуч)

До недоліків екрану базового iPhone 12 експерти віднесли помітний відхід балансу білого в теплі тони і занадто низьку автоматичну яскравість в більшості сценаріїв. Крім того, був відзначений недолік плавності в браузері, іграх і галереї, а активація нічного режиму сильно впливає на яскравість і перенесення кольорів.

За підсумками всіх тестів екран iPhone 12 отримав 85 балів. Для порівняння, у iPhone 12 Pro це 87 бали, а у iPhone 12 Pro Max – 88 балів. За словами експертів DxOmark, в iPhone в цілому встановлений якісний екран, але йому явно не вистачає плавності. До основних недоліків також відносять «жовтизну» картинки і занижену яскравість в автоматичному режимі.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло

Останні записи

Розкрито плани Apple щодо нових iPad Pro

Згідно з даними, опублікованими відомим інсайдером Марком Гурманом, компанія Apple знаходиться на завершальному етапі тестування…

30.03.2025

Google представила тестову версію оновленої нейромережі Gemini 2.5 Pro

Google оголосила про запуск експериментальної версії нейромережі Gemini 2.5 Pro для всіх користувачів додатка Gemini,…

30.03.2025

Смартфонні екрани стали міцнішими: представлена технологія Gorilla Glass Ceramic

Компанія Corning анонсувала запуск нового продукту Gorilla Glass Ceramic. Це захисне скло розроблене для покращення…

30.03.2025

Google змінила дату випуску Pixel 9a після невдалого старту

Старт продажів смартфона Google Pixel 9a, який мав відбутися цього тижня, перенесли. Компанія Google пояснила…

30.03.2025

Штучний інтелект змінить світ: прогноз Білла Гейтса на майбутнє

Протягом наступного десятиліття досягнення в галузі штучного інтелекту (ШІ) значно зменшать потребу в людській праці…

30.03.2025

Київстар оголосив про нову еру комунікацій в Україні

Національний мобільний оператор "Київстар" отримав дозвіл на використання нового коду мережі 707, що стане важливим…

30.03.2025