Вимоги до мобільних телефонів ростуть все сильніше: якщо раніше людина був радий можливості приватної розмовляти на відстані, то зараз це лише дещиця серед всіх можливостей сучасних гаджетів. І ємність батареї – один з найважливіших критеріїв. Від його залежить тривалість роботи смартфона без підзарядки. Тому варто звернути увагу на п’ять моделей, видатних за цим параметром.
Самсунг – бренд, перевірений часом. Він славиться надійністю своїх творінь. За зовнішніми характеристиками Samsung Galaxy M51 дуже схожий з А51, але сканер відбитка пальця у нього знаходиться в кнопці живленні з правого боку. Маленький виріз в екрані практично не привертає уваги. Рамки тонкі, навіть товщина моделі звичайнісінька, і це не дивлячись на великий акумулятор з ємністю 7000 мАг.
У даній моделі хороша камера на 64 мегапікселів. У неї відсутній оптичний стабілізатор, але фотографії все ж виходять якісними. Фронтальна зйомка дуже середньої якості: при слабкому освітленні кадри навряд чи порадують, а ось на вулиці таких проблем вже не буде. На гаджет відсутній захист від води і ударів.
Звичайно, ємність батареї 7000 мАг не так вже й велика, але зате з даними смартфоном можна відчувати себе комфортно в звичайних умовах, якщо не звертати уваги на вагу телефону – 213 грамів.
Акумулятор Doogee S88 Pro відливається своєї ємністю 10000 мАг. Це дуже великий показник. Без підзарядки смартфон тримається набагато довше, ніж інші моделі. Можна дивитися фільми, грати в ігри або «залипати» в додатках, – батарея дозволить зробити це все вдосталь.
Несподіванкою для багатьох може стати відсутність стандартного роз’єму по навушники. Ймовірно, даний прийом є мірою для більшої захищеності смартфона. Роз’єму немає, але навушниками все одно можна користуватися: в наборі до телефону йде спеціальний перехідник.
Примітний дизайн бампера. Корпус займає дуже велику площу, зачіпаючи навіть частина екрану. Знову ж таки, все заради безпеки, а конкретніше – захисту екрану від подряпин.
Модель оснащена захистом від вологи і ударів. Але для кого-то може стати незручною через великого розміру. Doogee S88 Pro можна повноправно назвати «цеглою»: вага смартфона становить близько трьохсот грамів, а ширина майже 19 см. Якщо користувачеві потрібні довговічність і стабільність, то він стане прекрасним вибором.
А ось і один з бюджетних смартфонів, який здатний порадувати довгою роботою. Модель від BQ припаде до душі користувачам, які шукають великий акумулятор за невеликі гроші. В середньому ціна даного телефону 7500 рублів при ємності 6000 мАг.
Творці не просто поставили велику батарею, залишивши інші функції простенькими, немає, у гаджета є металевий корпус – рідкість на сьогоднішній день, екран діаметром 6 дюймів і хорошою відтворювальних, досить продуктивна платформа, NFC. А ось камери самі посередні – тильні 13 і 2, а Фронталки – 8 Мп.
Хороший вибір, якщо хочеться довго користуватися гаджетом без підзарядки, але не принципові якість зйомки і обсяг оперативної пам’яті.
Xiaomi не такий надійний бренд як Самсунг, але смартфони даної марки все ж не перестають займати місця в топах. Лінійка мобільних телефонів Mi позиціонує себе як лінійка флагманів з винятковими характеристиками. Щож, ємність акумулятора і правда немаленька – 5000 мАг.
Тести показують, що при годині гри на даному смартфоні витрачається всього близько десяти відсотків, а дивитися відео на ньому можна більше доби безперервно. Показники дійсно надихаючі.
Ще одна перевага – камера. Дозвіл тильній камери – 108 Мп. При денному освітленні на Mi 10T Pro можна отримати хороші фотографії з промальовуванням деталей, прекрасної чіткістю, видатним діапазоном і природним кольором. Наближення можливо до 30 разів. Можна фотографувати здалеку, але при збільшенні більш ніж в п’ятнадцять разів буде складно утримати в кадрі об’єкт зйомки. Доведеться використовувати штатив.
А ось при недоліку світла доведеться зіткнутися з деякими труднощами. У тіні все одно залишаться шуми, які тим часом будуть ледь помітні. Якість Селфі не повинно залишити байдужим навіть самого прискіпливого користувача. Дозвіл фронтальної камери становить 20 Мп.
Даний апарат поєднує в собі все те, що люблять звичайні користувачі: якісний екран, пристойна продуктивність, хороша камера, середня вартість і, звичайно ж, велика ємність батареї – 5000 мАг. Як вказується у множинних оглядах, заряджається акумулятор дуже бадьоро для такої ємності: на повну зарядку йде не більше одного з половиною години.
Смартфон може витримати конкуренцію навіть більш дорогих флагманських гаджетів.
На цьому топ з п’яти смартфонів з великою батареєю закінчується. Є ще безліч хороших моделей, тому при виборі моделі слід приступати відповідально.
Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…
У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…