Смартфони

Квадрокамера Samsung Galaxy A72 отримала оцінку DxOMark

Share
Час читання: 2 хв.

Фахівці лабораторії оцінили можливості основної камери смартфона середнього класу. Знявши більше 3000 кадрів і понад 2,5 години відео в лабораторних і «польових» умовах, експерти винесли свій вердикт можливостям зйомки пристрої.

Основна камера Galaxy A72 включає чотири модулі: 64-мегапіксельний головний з функцією оптичної стабілізації і апертурою f / 1.8, ультраширококутний на 12 Мп (f / 2.2), 8-мегапіксельний з телеоб’єктивом і сенсор для макрозйомки на 5 Мп. Максимальна роздільна здатність запису відео складає 2160p на швидкості 30 кадрів в секунду.

Експерти DxOMark відзначили, що смартфон добре справляється з розрахунком експозиції при денному освітленні як при зйомці фото, так і під час запису відео. Крім того, в таких умовах він демонструє хороший динамічний діапазон, стабільну експозицію і низький рівень шуму при нейтральному балансі білого. Окремий акцент тестувальники зробили на ефективної стабілізації відео під час запису статичних сцен.

Не обійшлося і без мінусів: так, для гаджета виявилася характерна не зовсім точна передача тону шкіри – знімки в ряді випадків «завалювались» в рожеві відтінки. Крім того, камера Samsung Galaxy A72 виявилася досить «гучної» при роботі в умовах слабкого освітлення.

Крім того, у вечірній і нічний час спостерігалися проблеми з експозицією і передачею кольору під час запису відеороликів. Відзначили експерти і зниження деталізації при використанні зум-об’єктива на високих значеннях кратності наближення. Автофокус основної камери також не завжди коректно справлявся зі своїм завданням при зйомці в приміщенні.

За підсумками тестування Samsung Galaxy A72 отримав 105 балів за шкалою DxOMark, зрівнявшись з OPPO Find X3 Lite і випередивши realme 8 Pro.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    3 помилки, яких слід уникати при виборі місця для Wi-Fi-роутера

    У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…

    23.12.2024

    Прогнози на 2025 рік: 5 змін у світі технологій і соціальної сфери

    А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…

    23.12.2024

    iPhone 18 Pro стане конкурентом професійних фотоапаратів

    Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…

    23.12.2024

    3 причини, чому варто вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

    Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…

    23.12.2024

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024