Смартфони

Квадрокамера Samsung Galaxy A72 отримала оцінку DxOMark

Share
Час читання: 2 хв.

Фахівці лабораторії оцінили можливості основної камери смартфона середнього класу. Знявши більше 3000 кадрів і понад 2,5 години відео в лабораторних і «польових» умовах, експерти винесли свій вердикт можливостям зйомки пристрої.

Основна камера Galaxy A72 включає чотири модулі: 64-мегапіксельний головний з функцією оптичної стабілізації і апертурою f / 1.8, ультраширококутний на 12 Мп (f / 2.2), 8-мегапіксельний з телеоб’єктивом і сенсор для макрозйомки на 5 Мп. Максимальна роздільна здатність запису відео складає 2160p на швидкості 30 кадрів в секунду.

Експерти DxOMark відзначили, що смартфон добре справляється з розрахунком експозиції при денному освітленні як при зйомці фото, так і під час запису відео. Крім того, в таких умовах він демонструє хороший динамічний діапазон, стабільну експозицію і низький рівень шуму при нейтральному балансі білого. Окремий акцент тестувальники зробили на ефективної стабілізації відео під час запису статичних сцен.

Не обійшлося і без мінусів: так, для гаджета виявилася характерна не зовсім точна передача тону шкіри – знімки в ряді випадків «завалювались» в рожеві відтінки. Крім того, камера Samsung Galaxy A72 виявилася досить «гучної» при роботі в умовах слабкого освітлення.

Крім того, у вечірній і нічний час спостерігалися проблеми з експозицією і передачею кольору під час запису відеороликів. Відзначили експерти і зниження деталізації при використанні зум-об’єктива на високих значеннях кратності наближення. Автофокус основної камери також не завжди коректно справлявся зі своїм завданням при зйомці в приміщенні.

За підсумками тестування Samsung Galaxy A72 отримав 105 балів за шкалою DxOMark, зрівнявшись з OPPO Find X3 Lite і випередивши realme 8 Pro.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло

Останні записи

Забуті функції смартфонів, які ми більше не використовуємо

Так, змін було чимало. Батареї Пам'ятаєте, як ми самі змінювали акумулятори в телефонах? Ще років…

29.03.2025

Найкращі смартфони березня: рейтинг від експертів

Редакція порталу iTechua.com склала добірку найкращих смартфонів, представлених у березні 2025 року. У рейтингу зібрані…

29.03.2025

Революція у VR: представлено новий пристрій який передає відчуття дотику

Дослідники з Північно-Західного університету (США) представили інноваційний пристрій, який виводить тактильні відчуття у віртуальній реальності…

29.03.2025

Тонкі смартфони: чому їх дизайн часто не має сенсу

Поява кремній-вуглецевих акумуляторів сприяла відродженню тренду на тонкі смартфони, і чутки про нові моделі, такі…

29.03.2025

Apple Watch Ultra 3 отримає корпус із новим матеріалом

Apple активно працює над новою моделлю Apple Watch, яка може отримати цільноскляний корпус, здатний реагувати…

29.03.2025

Опубліковані перші рендери Samsung Galaxy Z Flip7 FE

У мережі з'явилися перші рендери Samsung Galaxy Z Flip7 FE. Зовнішні відмінності від торішнього Galaxy…

29.03.2025