iOS 14 поставили на Android-смартфон, і все працює. Як це можливо?

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Ентузіастам вдалося встановити iOS 14 на Android-смартфон Google Pixel 4. На підтвердження вони виклали на сайті Slashleaks фотографії та короткий опис процесу, а також пообіцяли викласти відео трохи пізніше.

Реклама

Користувач з ніком MAXLOX пише , що вивчив внутрішню структуру ядра операційних систем Apple і вирішив створити порт iOS, який можна було б встановити на пристрої інших виробників. Він використовував компілятор Swift в JavaFX. З’ясувалося, що ядро прошивки для всіх смартфонів Apple одне і теж, змінюються лише деякі компоненти.

Портирування iOS на Android зайняло майже чотири місяці. Операційна система нібито повністю працездатна, вона сприймає Google Pixel 4 як iPhone XS Max і успішно звертається до серверів Apple, отримуючи від них потрібний відгук. Проте зустрічаються баги і невеликі проблеми.

MAXLOX пообіцяв пізніше викласти відео з демонстрацією роботи iOS на Google Pixel 4, а також опублікувати інструкцію з встановлення iOS на різні моделі Android-смартфонів, не тільки Pixel.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: