Смартфони

Показали вражаючі знімки зроблені на OnePlus Nord 2 

Share
Час читання: 2 хв.

Слідом за першими тестами продуктивності в мережі з’явилися і приклади фотографій, зняті на камеру смартфона. Журналісти оцінили можливості як основного модуля новинки, так і її просунутої Фронталки з дозволом 32 Мп, зазначивши їх ключові особливості та недоліки.

OnePlus Nord 2 оснащений потрійний основною камерою з головним датчиком Sony IMX766 (50 Мп, f / 1.88, OIS), 8-мегапіксельною з ширококутною оптикою (119,7 °, f / 2.25) і монохромним сенсором на 2 Мп. Селфі-камера пристрою представлена ​​єдиним 32-мегапіксельним датчиком Sony IMX615 (f / 2.5). В оновленому додатку «Камера» в ColorOS з’явилася функція, одночасного запису відео на обидва модуля. Компанія також модифікувала ІІ-алгоритми для обробки поста фотографій.

До мінусів пристрою журналісти віднесли заводські настройки ПЗ, через які картинка «завалюється» в відтінки синього і зеленого заради підвищення контрастності при зйомці на основний і ширококутний модуль. Через це у фотографій страждає точність передачі кольору, хоча суб’єктивно вони виглядають добре. Зміна колірної гами відбувається і при використанні цифрового зума.

Перенасичення зеленими і синіми тонами спостерігалося і при активації HDR. Крім того, було відзначено занадто агресивне шумозаглушення при ширококутної зйомки, а також падіння деталізації при використанні двократного зума.

В умовах слабкої освітленості смартфон продемонстрував хорошу якість зображення з незначною втратою деталізації при роботі основного датчика. Під час портретної зйомки апарат в деяких випадках занадто сильно розмивали фон, через що знімки виглядали менш природними.

Запис відео нарікань не викликала – вбудована стабілізація показала себе добре, а передача кольору в цілому була точною. Єдине, чого, на думку авторів огляду, не вистачає Nord 2 – підтримки режиму зйомки 4K з частотою 60 кадрів в секунду.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024