Google анонсувала шість нових функцій Android

159

Компанія розповіла про ряд нововведень, які стануть доступні користувачам Android вже цього літа. Пов’язані вони з повідомленнями, голосовим управлінням і системою Android Auto.

Функція оповіщення про землетруси розширить географію роботи – список підтримуваних країн поповнять Казахстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Киргизстан, Філіппіни і Туреччина.

Крім того, розробники Google розширили функціональність програми для відправки текстових повідомлень – тепер користувачі можуть позначати найбільш важливі елементи листування, щоб ними можна було швидко доступ без необхідності перечитувати всю історію.

Компанія також спростила пошук емодзі по контексту – нововведення вже доступне в бета-версії фірмової клавіатури Gboard, і незабаром з’явиться на смартфонах, що працюють під управлінням Android 6.0 і новіше.

Популярні новини  Показали фотографії, зроблені на смартфон з невидимою селфі-камерою нового покоління

Ще однією фішкою Android стане більш гнучке взаємодія з додатками за допомогою Google Assistant. Наприклад, по команді «Покажи подоланий відстань під час останнього тренування в додатку Strava» на екрані з’явиться відповідна інформація.

Апгрейд отримає і функція Voice Access, яка обзаведеться підтримкою полів для введення паролів. Нарешті, компанія підготувала оновлення і для системи Android Auto. Її користувачі зможуть кастомизировать екран лончер безпосередньо зі смартфона – встановлювати темний інтерфейс, міняти теми і сортувати додатки на домашньому екрані.

Всі нові функції, як запевняють Google, стануть доступними для широкого загалу до кінця літа 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я