В iPhone з’явиться функція контролю їжі

45

Користувачі iOS 15 зможуть вести щоденник споживання їжі за допомогою iPhone. Про це в своєму Twitter повідомив відомий інсайдер Коннор Джуісс (Connor Jewiss).

Джуісс вважає, що в новій операційній системі для смартфонів Apple очікується оновлення вбудованого сервісу «Здоров’я» (Health). Зокрема, в додатку з’явиться щоденник споживання калорій. Користувачі зможуть стежити за своїм харчуванням, вносячи в спеціальний журнал інформацію про вжиті в їжу продуктів. Найімовірніше, на основі фізичних даних і відомостей про активність система буде автоматично вираховувати добову норму для кожного користувача.

Додатки з функцією контролю їжі існують на ринку і в магазині App Store. В iPhone сторонні програми можна пов’язати з сервісом «Здоров’я» і стежити за загальною активністю і спожитими калоріями в одному додатку. Як правило, дані про їжу вводяться за допомогою сканування штрих-коду продукту або вручну.

Також в iOS 15 очікується оновлений нічний режим, поліпшення в додатку iMessage, перероблені повідомлення і значні зміни призначеного для користувача інтерфейсу.

Джерело: lenta.ru

Популярні новини  Нова зарядка Huawei на 135 Вт підійде для смартфонів і ноутбуків

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я