Смартфони

Названо параметри, на які варто звернути увагу при виборі смартфона в 2021 році

Share

Щоб купити реально якісний для своєї ціни смартфон, потрібно хоча б трохи розбиратися в цьому пристрої і тому, як він працює. Невеликий лікнеп, що розповідає, на які характеристики варто звертати увагу в першу чергу, ви знайдете в цій статті.

Дисплей

Рекомендуємо триматися подалі від моделей з HD + екраном. Картинка на них виглядає рихло і користуватися таким смартфоном буде куди менш приємно ніж гаджетом з повноцінним FHD + дисплеєм. Особливо це проявляється при читанні тексту.

Що стосується тренда на підвищену частоту оновлення – так, на 90 і 120 Гц екранах картинка виглядає плавніше, що дарує зовсім інший користувальницький досвід. Проте це більше приємне доповнення, а не основна характеристика, на яку варто звертати увагу.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Процесор

Основа всіх основ. Якщо гаджет побудований на базі слабкого процесора – він вас навряд чи порадує. Рекомендуємо обходити стороною моделі на доісторичних чіпсетах MediaTek. Вони зарекомендували себе як постійно гальмуючі і лагаючі пристрої.

Радимо побільше заглибитися в тему процесорів, але, якщо на це у вас немає часу – орієнтуйтеся на гаджети з чіпсетами Snapdragon. Непоганим варіантом у бюджетному сегменті є смарт з Helio G80 і Helio G90.

Оперативна пам’ять

Ніяких моделей з 3 ГБ. Це минуле століття. На такому пристрої додатки постійно будуть розвантажуватися з пам’яті і згортатися. Для комфортної повсякденної роботи рекомендуємо смартфони з 4 ГБ ОЗУ і більше.

Акумулятор

Ємність батареї відповідає за те, скільки апарат буде працювати на одному заряді. Звичайно, на це впливає ще й енергоефективність процесора, але основна запорука гарної автономності – жирний акумулятор.

Золотим стандартом в 2021 році є 4000 мАг. Такої банки залізно вистачає на цілий день досить активного користування пристроєм. При цьому чим більше, тим краще. А ось на гаджети, оснащені менш ємними акумуляторами, радимо не задивлятися.

Камера

Не потрібно бездумно вестися на число камер. У багатьох смартфонах виробники встановлюють чотири камери, при цьому, найчастіше, дві з них – непотрібні затички. Якщо вам потрібен камерофон для мобільного зйомки – зверніть увагу на технічні характеристики сенсорів. Їх апертуру, розмір матриці і т.д. Особливо гнатися за пікселями не варто. Навіть на сучасних моделях з 64-мегапіксельними датчиками майже всі все одно знімають в розширенні 12 МП, тому що в 64 МП фото важать дуже багато, при цьому мінімально відрізняються за якістю.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Скарбик Павло

Закінчив ТНТУ, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, нові медіа, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Топ-7 важливих налаштувань для нового iPhone

    Мрія багатьох молодих людей – новий iPhone останньої моделі. Такий подарунок дійсно буде незабутнім, але,…

    26.04.2024

    Старі версії Android отримали підтримку чат-бота Google Gemini

    Google додала підтримку нейромережі Gemini до операційних систем Android 10 і 11. Як пише 9to5Google,…

    26.04.2024

    У мережі засвітився Microsoft Surface 6 на Snapdragon X Elite

    Apple вже давно довела, що ARM-процесори здатні не тільки демонструвати високу продуктивність у десктопних системах,…

    26.04.2024

    Samsung представила новий Galaxy Tab S6 Lite – чудова альтернатива iPad

    Samsung тільки-но запустила оновлений Galaxy Tab S6 Lite (2024) для США ексклюзивно через Amazon. Це…

    26.04.2024

    Штучний інтелект ChatGPT вбудували в смартфон: навіщо це потрібно та які функції він виконує

    Nothing реалізував популярну функцію чат-бота, щоб користувачі могли отримати доступ до неї, коли і де…

    26.04.2024

    Фахівці розповіли, які функції Telegram краще одразу вимкнути

    Незважаючи на потенційну загрозу безпеці, розробники Telegram не вважають цю функцію вразливістю і стверджують, що…

    26.04.2024