Показали як може виглядати iPhone SE Plus

196

З лінійкою iPhone 12 нову модель повинна народити форма корпусу і плоска рамка, яка проходить по всьому периметру смартфона.

Китайські джерела опублікували передбачувані зображення нового смартфона лінійки iPhone SE, який може називатися iPhone SE 3 або iPhone SE Plus.

Повідомляється, що ці зображення були створені частково на базі витоків, а частково є плодом дизайнерської уяви. Якщо вірити рендерам, то новий недорогий смартфон Apple може отримати принципово новий дизайн в порівнянні з iPhone SE і іншими телефонами компанії.

Впадає в очі, перш за все, те, що смартфон позбувся великого вирізу у верхній частині екрана. Фронтальна камера розміщується в отворі, який знаходиться в центральній верхній частині екрана. Таке рішення давно використовується серед виробників Android-пристроїв, однак поки що невідомо, чи дійсно Apple теж почне оснащувати свої смартфони врізаними селфі-камерами.

Популярні новини  Honor 50 SE повністю розсекречений за день до анонсу

По периметру екрана видно білу рамку однакової ширини, над екраном знаходиться виріз для розмовного динаміка. Основна камера нового iPhone SE, імовірно, повинна залишитися одинарною. Компанію їй складе одинарний світлодіодний спалах.

З лінійкою iPhone 12 нову модель повинна народити форма корпусу і плоска рамка, яка проходить по всьому периметру смартфона.

Анонс нового iPhone SE очікується навесні наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я