Смартфони

Android 12 скопіював у iPhone важливу функцію фотогалереї

Share
Час читання: < 1 хв.

18 травня Google анонсувала майбутній вихід Android 12. Система зазнала значний редизайн, обзавелася новими «пляшками», проте далеко не всі нововведення звучать зі сцени. Дещо розробники виявляють через час. Зокрема, виявилося, що Google збирається змусити виробників смартфонів зберігати скріншоти в окремій папці, подібно до того, як це організовано в iOS і iPadOS вже кілька років.

Відповідно до технічної документації, яку отримали розробники XDA, Android 12 містить всі вступні, щоб зробити обов’язковим збереження скріншотів в спеціальній папці і ніде більше. Цитата: «Якщо пристрій має функцію знімків екрану або записи екрану, в тому числі за допомогою апаратної або програмної кнопки, вони повинні зберегти створене зображення або відеофайл в каталозі під назвою « Знімки екрана », який автоматично створюється в розділі зображення. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ зберігати знімки або запису екрану в DCIM, «Зображення», «Відео» або в призначених для користувача каталогах ».

Варто згадати, що досить багато смартфонів на Android продовжують зберігати скріншоти в загальну стрічку фотографій – наприклад, девайси від Samsung поміщають скріншоти в папку DCIM. Як відомо, ця папка використовується для синхронізації з хмарним сховищем – зокрема, «Google Фото» – і в результаті в хмару потрапляють і призначені для користувача фотографії та знімки екрану. Це погано з кількох причин: по-перше, скріншоти займають місце в сховищі, що стане критичним для користувачів «Google Фото» з 1 червня 2021 роки; а по-друге, це просто незручно – шукати якесь фото з позаминулого відпустки в загальній «звалищі» серед збережених мемів і рецептів олів’є. Після оновлення до Android 12 смартфонам доведеться поміщати скріншоти в папку Screenshots, і в фотоальбомах користувачів стане більше порядку.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Названо найпопулярніші функції смартфонів: що шукають користувачі

    Розробники бенчмарка AnTuTu вивчили параметри смартфонів у четвертому кварталі 2024 року і склали статистику за…

    09.01.2025

    Названо мобільного оператора, якого найчастіше залишають українці

    У 2024 році українці почали значно активніше змінювати мобільного оператора, зберігаючи свій номер телефону. За…

    09.01.2025

    Власників iPhone застерегли про шахрайську гру в App Store

    В App Store з'явилася підроблена версія Baldur's Gate 3 для iPhone і iPad, яка краде…

    09.01.2025

    Ілон Маск стверджує, що ШІ вичерпав усі наявні людські знання

    Американський бізнесмен Ілон Маск підтвердив побоювання експертів про брак реальних даних для навчання штучного інтелекту.…

    09.01.2025

    П’ять причин, через які ваш смартфон повільно заряджається

    Колись мій телефон заряджався миттєво, але з часом усе змінилося, і я почав шукати причини.…

    09.01.2025

    Представлено смартфон із унікальною функцією зміни кольору корпусу

    У Китаї відбулася презентація смартфона Realme 14 Pro+, який отримав кришку, що змінює колір, і…

    09.01.2025