Новий Mac Pro отримає 192 ГБ ОЗП і відеокарту з 32 ГБ відеопам’яті

Час читання: < 1 хв.

Apple все-таки додала підтримку сучасних відеокарт Radeon RX 6800, RX 6800 XT і RX 6900 XT від AMD для Mac. А дорогущий топовий MacPro з 12-ядерним процесором Intel Core i9-10920X отримає могутній прискорювач Radeon Pro W6900X . Комп’ютер вже перевірили в бенчмарке Geekbench.

Реклама

На жаль, але обсяг відеопам’яті не розкривається, однак експерти вважають, що W6900X оснастять аж 32 ГБ памят і. А скільки енергії потрібно такому монстру – «всього» 300 Вт .

Зараз читають  Послуга пересилання СМС через супутник в iOS 18 буде платною

У бенчмарке вказана ще одна цікава особливість нового Мака Про у флагманському виконанні. У нього аж 192 ГБ ОЗ У. Тільки вдумайтеся в цю цифру. Про ціну такого «залізного монстра» навіть гадати не хочеться. Це навіть не тисячі, а десятки тисяч доларів. Судячи з параметрами, мова йде про повноцінну робочої станції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.