Всього за хвилину продажу складаного флагмана Xiaomi Mix Fold перевищили 60 мільйонів доларів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Сьогодні стартував продаж складного флагмана Xiaomi Mix Fold, який швидко завоював популярність на ринку. Так, представники Xiaomi поділилися звітом про продажі, завдяки якому з’ясувалося, що всього за хвилину продажі моделі перевищили 60 мільйонів доларів.

Купити на китайському ринку пропонується дві модифікації – на 12 ГБ оперативної і 256/512 ГБ внутрішньої пам’яті. Оцінили першу в 1530 доларів, тоді як модель з максимальною комплектацією продається за 1680. Так, якщо співвіднести продажу і вартість моделей, можна зрозуміти, що придбано було приблизно 40 000 одиниць.

Нагадаємо, що Xiaomi Mix Fold став першим смартфоном з рідинної лінзою. Завдяки їй можна змінювати фокусну відстань. Також апарат оснащений фірмовим процесором обробки зображень Surge C1.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.