Старички Galaxy S8 і Galaxy Note 8 отримали оновлення до Android 11

159

Ентузіасти оновили до Android 11 щодо старих смартфонів Samsung. Завдяки кастомної прошивки LineageOS 18.1, проапдейтити можна Galaxy S8, Galaxy S8 + і Galaxy Note 8 з процесором Exynos.

LineageOS 18.1 додає смартфонам Samsung чистий інтерфейс Android, не переобтяжений додатками і настройками Samsung. Оновлення для Galaxy S8, Galaxy S8 + і Galaxy Note 8 входить в експериментальну гілку Project Sakura, тому деякі функції смартфонів можуть не працювати. Наприклад, відомо, що непрацездатні Wi-Fi Direct і точка доступу, тобто зі смартфонів можна роздавати мобільний трафік. В іншому особливих проблем не помічено, але може спостерігатися нестабільна робота пристроїв.

Популярні новини  Xiaomi скопіювала особливості iPadOS для нових планшетів Mi Pad

Раніше прошивка LineageOS 18.1 на базі Android 11 була адаптована більш ніж для 60 моделей смартфонів, в тому числі дуже старих, включаючи Google Nexus 6, Samsung Galaxy S4, Xiaomi Mi 5 і OnePlus One. Виробники давно перестали випускати для них оновлення, і установка LineageOS – чи не єдиний спосіб підтримувати їх в актуальному стані. Android 11 – найсвіжіша на даний момент релізний версія Android, вона була випущена в 2020 році і кожен місяць отримує патчі безпеки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я