Apple розповіла, чому iMessage ніколи не з’явиться на Android

48

«iMessage на Android швидше нашкодить нам, ніж допоможе розвиватися» – сказав Філ Шиллер у відповідь на запит Epic Games. Apple і Epic подали документи на чергове коло судових розглядів по антимонопольній справі.

Згідно з інформацією з 9to5Mac, юристи Epic Games запитували керівників Apple щодо можливості появи iMessage на Android. Ці відомості були необхідні «Епік» для доказу того, що Apple веде себе як монополіст. iMessage – це один з продуктів, які утримують користувачів «яблучної» продукції, так як компанія досі не створила версію свого мессенджера для Android, і не дозволяє зробити це стороннім розробникам.

За словами Едді Кью, віце-президента по ПО і послуг Apple, компанія ще в 2013 році вирішила ніколи не розробляти iMessage для Android, щоб не збільшувати перехресну сумісність між платформами. Крейг Федеріго висловив схожу думку – він вважає, що зараз багато сімей, які користуються iPhone, не можуть віддавати свої старі Android-смартфони дітям на «розтерзання» якраз тому, що там немає iMessage. Поява «яблучного» месенджера на конкуруючої ОС дозволить Android проникнути в будинки, господарі яких лояльні до Apple. Варто згадати, що в США iMessage значно популярнішим, ніж в Україні, тому на батьківщині Apple дане питання стоїть досить гостро.

Популярні новини  НMD Global презентувала смартфони Nokia серій X, G і С

В останні роки було зроблено декілька спроб створити сторонні Android-клієнти для iMessage. Однак стабільності такий софт забезпечити не міг, так як вимагав складних обхідних шляхів. При цьому у Google умовно існує аналог iMessage – це RCS (Rich Communication Services). Він дозволяє обмінюватися повідомленнями, бачити їх статус (Доставлено / Прочитано), відправляти фотографії і відео і навіть створювати групові бесіди. RCS доступний в Google Messages, однак він покликаний потестить звичайні СМС, що вимагає відповідної інфраструктури від операторів зв’язку. Можливо, що iPhone ніколи не буде підтримувати цю систему.

Вперше iMessage з’явився в 2011 році, разом з iOS 5. З тих пір Apple щороку розвиває свій месенджер, і в iOS 14 він володієширокими можливостями. При цьому багатьох корисних функцій в ньому до цих пір не з’явилося – наприклад, Apple не дозволяє видаляти свої повідомлення з чату співрозмовника. Крім того, iMessage об’єднаний одним інтерфейсом зі звичайними СМС, що іноді може створювати складності при відправці останніх.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я