iOS 14 б’є всі рекорди по установці

iOS 14, реліз якої відбувся у вересні 2020 року, вже встановлена ​​на 90% всіх iPhone і iPad в світі. Про це повідомила аналітична компанія Mixpanel.

UPG

Згідно з дослідженням, 90,45% всіх користувачів мобільних девайсів від Apple оновилися до останньої iOS – і це всього за 6 місяців. На даний момент всього 5,07% власників iPhone і iPad користуються iOS 13, а близько 4,48% – iOS 12 або більш ранніми версіями. Остання категорія користувачів збережеться ще довго, так як деякі старі моделі Apple-пристроїв – на зразок iPhone 5 або iPad mini 2 – вже пару років не отримують оновлень, проте залишаються цілком придатними для використання. Можливо, в 2021 році до цього списку приєднаються iPhone 6S, iPad Air 2 і оригінальний маленький iPhone SE першого покоління. Аналітики припускають, що ці пристрої не отримають iOS 15, так як цикл їх оновлень вже перевищив обіцяні Apple 5 років.

Стрімке поширення iOS 14 почалося практично відразу після релізу. Наприклад, вже у вересні кількість установок перевищила 30% всіх пристроїв – для порівняння, iOS 13 в аналогічний період 2019 року показав близько 20%. У грудні 2020 го оновилося приблизно 72% всіх користувачів iPhone і 61% власників iPad. Аналітики вважають, що високу популярність iOS 14 принесли нові віджети домашнього екрану, бібліотека додатків, а також можливість включити компактне відображення вхідних дзвінків – раніше Apple не раз ставала об’єктом насмішок з приводу останнього пункту.

На даний момент компанія працює над iOS 14.5, Яка багатьох також не залишила байдужими. Зокрема, з цієї версії ОС почне працювати скандальна заборона на відстеження рекламного ідентифікатора, якого так боїться Facebook – його колишні співробітники розповіли, наскільки серйозна ця загроза . iOS 14.5 змусить всіх розробників додатків запитувати дозвіл користувачів на відстеження, і більшість власників девайсів швидше за все відмовляться. Спроби розробників обійти нові правила вже почали жорстко припинятися компанією Apple.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я