Xiaomi вбудувала дисплей від Mi Band 5 у флагманський смартфон

Час читання: < 1 хв.

Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) повідомив несподівану подробицю про конструкцію нового флагмана Mi 11 Ultra. Як виявилося, додатковий дисплей смартфона, який розташовується в блоці камер, запозичили у фітнес-браслета Mi Band 5.

Реклама


Додатковий екран має діагональ всього 1,1 дюйма. Він призначений для виведення часу і дати, повідомлень і зйомок селфі-камерою.

Лей Цзюнь підтвердив, що цей дисплей вже використовувався в продуктах Xiaomi – в фітнес-трекера Mi Band 5. В останньому був встановлений точно такий же 1,1-дюймовий екран.

Зараз читають  Apple продемонструвала роботу супутникового зв'язку на iPhone (відео)

Поки неясно, яке походження мають ці дисплеї. Можливо, Xiaomi витягла їх з нерозпроданих фітнес-браслетів, а можливо, замовила більше таких екранів у своїх постачальників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОgizmochina

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.