ТОП-3 основні помилки, які допускають користувачі при покупці нового смартфона

1291

Купуючи новий смартфон усі ми хочемо отримати справді якісний телефон та уникнути зайвих витрат. Зараз ми назвемо 3 основні помилки, які найчастіше допускають споживачі при покупці нового телефону.

Перша помилка – купівля телефону в ненадійних чи сумнівних місцях. Це можуть бути навіть вуличні магазинчики чи кіоски в переходах. Зазвичай в таких місцях ви не зможете придбати оригінальний телефон, в більшості випадків це буде репліка. Та й отримати гарантію в таких місцях шансів мало, так як документів, швидше за все, в них немає. Також ви можете стикнутись з покупкою краденого телефону, який видають за новий. А тут уже можуть виникнути проблеми із правоохоронними органами.

Друга помилка – купівля телефону за порадою продавця. Досить часто буває таке, що ви приходите за однією моделлю, а йдете з покупкою іншої. Не варто повністю покладатись на думку консультантів, оскільки вони можуть бути некомпетентні в даному питанні або ж недобросовісними та продати вам телефон з дефектами чи стару модель. При цьому ціна буде високою.

Популярні новини  Зовнішній вигляд, характеристики і ціна Redmi 20X

Третя помилка – покупка телефону з вітрини. Це також не дуже хороша ідея, так як такий пристрій весь час знаходиться в робочому режимі, ним користуються відвідувачі магазину, тобто назвати його новим стає важко. Такі телефони також можуть бути із дефектами, так як не всі покупці ставляться до вітринних варіантів із обережністю.

На основі цих правил можна сформувати основну рекомендацію щодо покупки справді якісного пристрою, і вона полягатиме в покупці ґаджетів лише в спеціалізованих магазинах. Також рекомендується перевіряти зовнішній вигляд телефону, його комплектацію, документи та гарантійний талон.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я