Чому не варто закривати додатки для економії заряду на iOS і Android

418

Серед користувачів телефонів існує безліч міфів про акумулятор. Одним з найбільш поширених є той факт, що закриття додатків економить заряд батареї. Але правда в тому, що це працює якраз навпаки.

Уявіть собі ситуацію: ви сидите в транспорті по дорозі додому, переглядаєте соціальні мережі, розмовляєте, дивитеся відео, ви просто «використовуєте» свій телефон в повній мірі. Але потім розумієте, що у вас залишилося кілька відсотків заряду батареї. Що ви зазвичай робите – починаєте хаотично закривати додатки, щоб телефон не завантажувався, так? Але.

Щоб зрозуміти, чому так відбувається, потрібно знати те, як працює багатозадачність на iOS і Android. Зараз все розповімо.

Додатки Android і iOS мають 5 станів: вимкнено, включено (додаток функціонує безпосередньо на дисплеї), неактивно (додаток працює на дисплеї, але ви ним не користуєтесь), у фоновому режимі (ви не бачите додаток, він працює в фоні) і з затримкою (ви не бачите додаток, в фоновому режимі він нічого не робить, просто “відкладається”).

Популярні новини  Названий найшвидший Android-смартфон з усіх

Всі відкриті додатки зберігаються в оперативну пам’ять. Наприклад, ви відкрили додаток «Погода» вранці, пізніше, ви відкриєте його знову вдень, і він одразу ж почне працювати без підвантаження. Насправді це дуже схоже на перевід комп’ютера в сплячий режим у порівнянні з повним його виключенням.

У будь-якому випадку для додатків і для безперебійної роботи телефону важливо, щоб деякі додатки залишалися в ОЗП, тому що це впливає на швидкість роботи телефону. Звичайно, чим менше у вас оперативної пам’яті, тим більше додатків телефон сам завершить у фоновому режимі, щоб уникнути “глюків”.

Як тільки ви закриваєте додаток в багатозадачності (жестом вгору або кнопкою закрити), він переходить зі стану енергозбереження в стан абсолютно вимкненого. З одного боку, це “затратно” для телефону, тому що відключення додатків також вимагає певних витрат енергії. До того ж, коли ви знову відкриєте додаток, телефону доведеться заново запускати весь процес.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я