Новий Xiaomi Mi Mix отримає систему 200-ватної зарядки

182

Джерела повідомляють, що новий смартфон лінійки Xiaomi Mi Mix буде офіційно представлений в другій половині цього року. Очікується, що це буде перший смартфон з системою швидкої зарядки потужністю 200 Вт.

Так як джерело китайське, то варто відзначити, що мова може йти не про потужність провідного зарядки, а про сумарну потужність провідної, бездротової і зворотного бездротової зарядки. Ще на початку року 200-ватну зарядку в подібному ключі приписували смартфону Xiaomi Mi 11 Pro, а тепер повідомляється, що першим смартфоном з такою зарядкою стане новий Xiaomi Mi Mix.

Раніше випущений смартфон Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition або Mi 10 Ultra підтримує 120-ватну дротову, 55-ватну бездротову і 10-ватну зворотний бездротову зарядку. В сумі це 185 Вт.

Популярні новини  Xiaomi випустить смартфон із екраном на всіх гранях

Також очікується, що Xiaomi Mi Mix 4 буде оснащений підекранной камерою нового покоління, яка дозволить робити фотографії і записувати відео дуже високої якості.

Засновник дослідницьких компаній Display Supply Chain Consultants та DisplaySearch Росс Янг (Ross Young) нещодавно заявив, що перший смартфон Xiaomi зі згинаються смартфоном буде випущений під назвою Mi Mix 4 Pro Max .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я